سرمربی بایرن مونیخ گفت: در بوندس‌لیگا ما رقبایی همچون دورتموند داریم، در جام حذفی هم باید به فکر رسیدن به مرحله بعد باشیم. به نظرم بایرن می‌تواند در لیگ قهرمانان به قهرمانی برسد.

به گزارش خبرگزاری موج،  یوپ هاینکس که شاگردانش فردا (شنبه) در هفته هفدهم از رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان میهمان اشتوتگارت هستند، در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: باید ببینیم کدام بازیکنان آماده هستند و کدام بازیکنان آماده نیستند و بر این اساس ترکیب را انتخاب کنیم. باید تیمی را مقابل اشتوتگارت راهی میدان کنیم که در کنار هم خوب کار کنند و رقابت‌طلب باشند.

وی همچنین در خصوص رناتو سانچس که اکنون به طور قرضی در سوانزی بازی می‌کند، اظهار داشت:  بازی‌های سانچس را پیش از این کمی دنبال کرده بودم. در هفته‌های اخیر هم به حسن صالح حمیدزیچ گفتم که وضعیت بازیکنان قرضی‌مان از جمله گنابری در هوفنهایم و سانچس در سوانزی را زیرنظر داشته باشد. او با رناتو تلفنی صحبت هم کرده اما بحثی در مورد بازگشت او به بایرن مطرح نشده است. ما خط میانی خوبی در بایرن داریم، اما آیا رناتو شانس حضور در این پست را خواهد داشت؟ در بایرن هر کسی می‌تواند از شانس خود استفاده کند.

سرمربی  72 ساله بایرن مونیخ در پاسخ به این پرسش که «آیا به کسب سه‌گانه قهرمانی دیگری با بایرن مونیخ فکر می‌کنید؟»، خاطرنشان کرد: معجزه‌ها اغلب به این راحتی اتفاق نمی‌افتند. به نظرم نباید وقت‌مان را با فکر کردن به این چیزها هدر دهیم و باید کل فصل تلاش کنیم، چون زمان خیلی سریع می‌گذرد. در بوندس‌لیگا ما رقبایی همچون دورتموند داریم، در جام حذفی هم باید به فکر رسیدن به مرحله بعد باشیم. به نظرم بایرن می‌تواند در لیگ قهرمانان به قهرمانی برسد.

هاینکس در مورد اینکه در بازی فردا از چه دروازه‌بانی استفاده خواهد کرد، یادآور شد؟ اگر اسون اولریخ آماده باشد، در دورن دروازه خواهد ایستاد. بازی با اشتوتگارت می‌تواند بازی مهمی برای او به شمار می‌رود چون زمانی برای این تیم بازی می‌کرد.

بایرن مونیخ در حال حاضر با 38 امتیاز صدرنشین بوندس‌لیگاست و نزدیکترین تعقیب‌کننده این تیم نیز شالکه با 29 امتیاز است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج