سرمربی تیم فوتبال لاتزیو شکست تیمش مقابل تورینیو را به داور نسبت داد و گفت: می‌توانیم بازی را ببریم اما برای چهارمین هفته متوالی، احساس می‌کنیم که کلاه‌مان را برداشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، بازی شب گذشته (دوشنبه) لاتزیو مقابل تورینیو که با باخت 3 بر یک آبی‌پوشان شهر رم و ثبت اولین شکست آنها برابر ارغوانی‌پوشان تورین طی 24 ساله گذشته همراه شد، پرحاشیه بود.

پس از این بازی بازیکنان، سرمربیان و مدیران لاتزیو مدعی بودند که داور مسابقه، پیرو جاکوملی، با نادیده گرفتن خطای هند ایاگو فالکه بازیکن حریف با وجود استفاده از کمک داور ویدئویی قضاوتی فاسد داشته است به خصوص که او در آستانه پایان نیمه اول چیرو ایموبیله را به دلیل درگیری فیزیکی و ضربه‌ای که با سر به نیکلاس بودریسکو، مدافع تورینو زد، اخراج کرد. تورینو از 10 نفره شده حریف نهایت استفاده را برد و در نیمه دوم در عرض 19 دقیقه 3 گل زد.

پس از بازی سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو مدعی شد که داور در نیمه دوم بازی نتیجه مسابقه را تعیین کرده و اینکه این شکست خانگی با کلاهبرداری به تیم او تحمیل شده است.

اینزاگی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: ما احساس می‌‌کردیم که می‌توانیم بازی را ببریم اما برای چهارمین هفته متوالی، احساس می‌کنیم که کلاه‌مان را برداشته‌اند. موقعیت‌هایی داشتیم و تورینو همچند موقعیت داشت. تصاویر خیلی واضح هستند. من می‌توانم نیمه اول بازی را تحلیل کنم اما در نیمه دوم، داور، دستیارانش و VAR (کمک داور ویدئویی) همه چیز را تعیین کرد. قبول دارم که در نیمه اول باید بهتر می‌بودیم و البته چند موقعیت هم خلق کردیم و تورینو هم موقعیت‌های خودش را داشت. این حوادث سریالی که دارد رخ می‌دهد ما را به فکر فرو برده است. همه شما دیدید که چه اتفاقاتی رخ داد.

دیگر داریم باور می‌‌کنیم توطئه‌ای در کار است

اینزاگی ادامه داد: نمی‌دانم اما بعد از 4 هفته که چنین اتفاقاتی برای ما رخ می‌دهد، واقعاً آدم به فکر فرو می‌رود که شاید توطئه‌ای در کار است. امیدوارم این‌طور نباشد چون فوتبال زیباترین ورزش دنیاست اما بعد از 4 بازی متوالی که اشتباهات داور فقط برای یک تیم رخ می‌‌دهد، وضعیت کمی غیرعادی است. این سخت‌ترین 15 دقیقه بین دو نیمه بود که در تمام دوران مربیگری‌ام داشتم چون نمی‌شد اتفاقاتی که جلوی چشم بازیکنانم رخ داده بود را تکذیب کرد.

سرمربی آبی‌پوشان شهر رم در پایان عنوان کرد: ما باید بهترین بازی می‌کردیم و در 45 دقیقه اول پیش می‌افتادیم اما زمانی که یکسری اتفاقات خاص رخ می‌دهد، شرایط واقعاً آزار دهندده می‌شود. من توانستم تیمم را آرام کنم و سه مرتبه درباره اتفاقاتی که در زمین رخ داده بود با آن حرف زده‌ام اما این انجام این کار برای چهارمین بار بسیار سخت بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج