سرمربی اینتر در خصوص دربی ایتالیا مقابل یوونتوس گفت: آلگری سرمربی باهوشی است و به خوبی می تواند آرایش تیمش را در حین بازی تغییر دهد. اگر می توانستم آلگری را از یوونتوس می گرفتم. دربی ایتالیا یک مصاف پر فشار، حساس و سخت خواهد بود.»

به گزارش خبرگزاری موج، اینتر پس از سال ها به صدر جدول سری آ رسیده و فردا دربی ایتالیا مقابل یوونتوس را پیش رو دارد. نزاتزوری با هدایت اسپالتی در این فصل همه را شگفت زده کرده و فعلا بالاتر از ناپولی و یونتوس قرار دارد.

لوچانو اسپالتی در مورد بازی فردا به خبرنگاران گفت:« تیم ما حالا هویتی مشخص دارد و ما می‌دانیم که می‌توانیم در بالاترین سطوح رقابت کنیم. برای رسیدن به اهداف‌ مان باید کلی امتیاز کسب کنیم و هر بازی باید فرصتی برای افزایش امتیازات‌ مان باشد. به همین دلیل هم ما برای کسب پیروزی به تورین می‌رویم. حریف ما تیم سوم جدول لیگ نیست، بلکه تیمی است که در سه سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده است.»

آلگری(سرمربی یووه):« آلگری سرمربی باهوشی است و به خوبی می تواند آرایش تیمش را در حین بازی تغییر دهد. اگر می توانستم آلگری را از یوونتوس می گرفتم. دربی ایتالیا یک مصاف پر فشار، حساس و سخت خواهد بود.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج