سرمربی منچسترسیتی درخصوص جدال با منچستر یونایتد گفت: در جاه‌ طلبی برای کسب پیروزی و جام، من و مورینیو دو قلو هستیم و هر دو دنبال کسب جام هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، جدال سیتی و یونایتد در اولدترافورد یکشنبه آتی برگزار می شود. دیداری که تمام بالانشین های جدول خواهان پیروزی یونایتد یا توقف دو تیم هستند تا نوار بردهای سیتی پاره شده و هیجان به لیگ برتر بازگردد.

گواردیولا در آستانه این بازی حساس به خبرنگاران گفت:« این یک بازی مهم است؛ اما سرنوشت لیگ را تعیین نمی‌کند. در جاه‌ طلبی برای کسب پیروزی و جام، من و مورینیو دو قلو هستیم و هر دو دنبال کسب جام هستیم. البته آنتونیو کونته هم هست، همین‌طور کلوپ و پوچتینو. من هرگز از سایر مربیان به خاطر سبک بازی تیم‌های‌شان ایراد نمی‌گیرم.

 تنها چیزی که نگرانش هستم این است که همچون هفته‌های قبل کار کنیم. داستان این بازی و بازی‌‌های این‌ چنینی مثل نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سایر بازی‌ها فرق می‌کند. هدف ما این است که با آسودگی خاطر به اولدترافورد برویم و می‌خواهیم که خوب بازی کنیم، به شیوه‌ای که آن را می‌دانیم. هیچ‌کسی نمی‌تواند نتیجه این بازی را پیش‌بینی کند.

رابطه من و مورینیو با یکدیگر مناسب است. ما هنوز در منچستر با هم روبه‌رو نشده‌ایم.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج