بازیکنان صنعت نفت به دلیل بی توجهی مسئولین به پرداخت نشدن مطالبات به نشانه اعتراض دست به اعتصاب زدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت باشگاه نفت آبادان، پس از اینکه به دفعات سرمربی تیم صنعت از مشکلات مالی این باشگاه خبر داد و هیچ گونه اقدامی در جهت رفع بحران مالی باشگاه صورت نگرفت سرانجام بازیکنان تیم صنعت نفت دست به اعتصاب زدند.

این در حالی است که بازیکنان بین ۳۵ تا ۴۰ درصد از قرار داد فصل گذشته خود را طلب دارند و در این فصل نیز تنها به طور میانگین ۲۰ درصد دریافتی داشته اند و با توجه به اینکه هیچ پاسخ مثبتی از سوی مسئولین دریافت نکردند، از حضور در تمرینات خود داری نمودند.

نکته قابل توجه این است که صنعت نفت در دیدار‌های دشوار و گذشته خود در برابرتیم های، چون پیکان، سپاهان، تراکتور و استقلال خوزستان به طور میانگین دو امتیاز از هر بازی گرفته است که در واقع روند صعودی این تیم در نتیجه گیری را به خوبی نشان می‌دهد، اما با این حال باز هم صنعت نفت مورد بی توجهی مسئولین قرار گرفته شده است.

وعده‌هایی نیز در مورد رفع مشکلات مالی پس از دیدار این تیم در هفته پانزدهم به بازیکنان صنعت داده شده بود که در واقع این اعتصاب نشانگر آن است که هیج مشکلی را مسئولان نتوانسته اند برطرف کنند و حتی امروز نیز بازیکنان در محل تمرین حاضر شدند، اما هیچ از مسئولین پاسخگوی مشکلات این بازیکنان با غیرت نبوده است.

گفتنی است فراز کمالوند در تمرین امروز طلایی پوشان نیز شرکت نکرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج