در شب تساوی تیم بازیکن ایرانی، آرسنال با وجود صعود پیش‌هنگام قاطعانه پیروز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با تساوی تیم  استرساوند سوئد در حضور 90 دقیقه‌ای سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان و برتری پرگل آرسنال به پایان رسید.

در گروه دهم، تیم استرساوند در حضور کامل قدوس در خانه هرتابرلین به تساوی یک بر یک دست یافت و به عنوان دوم صعود از قبل تثبیت شده خودش را جشن گرفت. پاگیانوپ در دقیقه 58 برای اوسترساوند و پکاریک در دقیقه 61 برای هرتا گل زدند. ضمن اینکه نوری در دقیقه 87 یک پنالتی تیم سوئدی را هدر داد. در دیگر بازی گروه، اتلتیک بیلبائو در خانه زوریا به برتری 2 بر صفر رسید.

در جدول، بیلبائوی 11 امتیازی اول شد و استرساوند با همین امتیاز در مکان دوم قرار گرفت.

در گروه هشتم، آرسنال با یک بازی برتر، 6 بر صفر میهمانش، باته بوریسف را شکست داد. دبوشی در دقیقه 11، والکات در دقیقه 37، ویلشر در دقیقه 43، پولیاکوف (بازیکن حریف) در دقیقه 51، ژیرو در دقیقه 64 و الننی در دقیقه 74 گل‌های تیم لندنی را به ثمر رساندند. در دیگر بازی، ستاره سرخ بلگراد یک بر صفر کلن را برد. در جدول، پس از آرسنال 13 امتیازی، ستاره‌سرخ 9 امتیازی به عنوان تیم دوم صعود کرد.

در گروه هفتم، اف‌سی‌اس‌بی در خانه 2 بریک مغلوب لوگانو شد و ویکتوریا پلژن 2 بر صفر هاپوئل بیرشاو را برد.پلژن 12 و اف‌سی‌اس‌بی 10 امتیازی از این گروه صعود کردند.

 در گروه نهم، المپیک مارسی با تساوی بدون گل خانگی مقابل سالزبورگ صعود کرد. ویتوریا گیمارش هم در خانه مقابل قونیه اسپور به تساوی یک بریک رضایت داد. سالزبورگ 12 و مارسی 8 امتیازی به یک‌شانزدهم‌نهایی رسیدند.

در گروه یازدهم، نیس یک بر صفر مغلوب ویسته شد و زولته وارگم 3 بر 2 لاتزیو را برد. لاتزیو 13 و نیس 9 امتیازی جشن صعود گرفتند.

 در گروه دوازدهم، واردار اسکوپیه و روزنبرگ به تساوی یک بریک رسیدند و زنیت در خانه رئال سوسیه‌داد به برتری 3 بریک رسید.

 در جدول، زنیت 16 امتیازی همراه سوسیه‌داد 12 امتیازی به دور بعد رسیدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج