گواردیولا به تمجید از عملکرد شاختار پرداخت و گفت: به تیم حریف تبریک می‌گویم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. نخستین گل‌شان فوق‌العاده‌ بود اما دومین گل با اشتباه خط دفاعی‌مان به ثمر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از موندو دپورتیوو، منچسترسیتی چهارشنبه شب در هفته‌ پایانی لیگ قهرمانان اروپا با دو گل مغلوب شاختار دونتسک شد و نخستین شکستش در این بازی‌ها رقم خورد. پپ گواردیولا پس از این بازی گفت‌: از این شکست خوشحال نیستم. هیچ وقت شکست زیبا نیست. این باخت نشان دهنده عملکرد سیتی در این فصل نیست. با این حال نتوانستیم یک میلیون و نیم یورویی که یوفا به تیم‌های برنده می‌دهد را به دست بیاوریم.

سرمربی منچسترسیتی در ادامه‌ اظهار کرد: اکنون باید استراحت کنیم. به خانه باز گردیم و خودمان را برای داربی شهر منچستر آماده کنیم.

سیتی صعودش از مرحله گروهی به عنوان تیم نخست قطعی شده بود و به همین خاطر گواردیولا از بازیکنان جوان تیمش  بهره برد و نخستین شکست منچسترسیتی پس از هشت ماه در همه رقابت‌ها رقم خورد. با این حال سرمربی ‌اسپانیایی از این اتفاق ناراضی نیست و درباره عملکرد بازیکنان جوانش گفت‌: آنها خیلی خوب بازی کردند. این شکست برای ما خوب خواهد بود.

گواردیولا به تمجید از عملکرد شاختار پرداخت و اظهار کرد: به تیم حریف تبریک می‌گویم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. نخستین گل‌شان فوق‌العاده‌ بود اما دومین گل با اشتباه خط دفاعی‌مان به ثمر رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج