سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال،فیفا، اعلام کرد، بلیط فروشی رقابت های جام جهانی 2018 از روز سه شنبه 14 آذر آغاز شد و طی 24 ساعت بیش از یک میلیون و 300 هزار درخواست بلیت ثبت شد.

به گزارش خبرگزاری موج، با انجام قرعه کشی جام جهانی 2018 در روز جمعه و مشخص شدن حریفان 32 تیم حاضر در این رقابت ها،هیجان این رویداد معتبر بیش از پیش نزد هواداران فوتبال افزایش یافته است.


سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال،فیفا، روز چهارشنبه (امروز) اعلام کرد، بلیط فروشی رقابت های جام جهانی 2018 از روز پنجم دسامبر (سه شنبه 14 آذر) آغاز شد و طی 24 ساعت بیش از یک میلیون و 300 هزار درخواست بلیت ثبت شد.


بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی فوتبال، از سراسر جهان در طول 24 ساعت اول، یک میلیون و سیصد و هجده هزار و صد و نه درخواست ثبت شده است و فروش به صورت قرعه کشی و تصادفی تا 31 ژانویه 2018 ادامه دارد.


بیشترین درخواست بلیط از سوی فوتبال دوستان روس ثبت شده است ولی درخواست بلیط از سوی هواداران خارجی نیز بالا است و 35 درصد مجموع درخواست های کنونی را شامل می شود.


هم اکنون طرفداران فوتبال از کشورهای آرژانتین، پرو، مکزیک، ایالات متحده آمریکا، کلمبیا، برزیل، مراکش، مصر، چین و لهستان 10 کشوری هستند که بیشترین درخواست بلیط را داشته اند.


مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 بین 14 ژوئن تا 15 ژوئیه در 12 ورزشگاه فوتبال در روسیه برگزار می شود. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج