سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: نفت با توجه به مشکلاتی که دارد، بازی خوبی را ارائه داد اما جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند این تیم را شکست دهند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش برابر نفت تهران در نشست خبری حاضر شد و گفت: بازی عجیب و غریبی را شاهد بودیم اما مهم‌ترین مسئله برای ما کسب سه امتیاز بود که توانستیم آن را بدست بیاوریم.
او ادامه داد: نفت با توجه به مشکلاتی که دارد، بازی خوبی را ارائه داد اما جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم که عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستند این تیم را شکست دهند. در نیم‌فصل دوم مهره‌هایی را که لازم داریم را جذب می‌کنیم تا با حضوری قدرتمند، در نیم‌فصل دوم لیگ هفدهم شرکت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا تا به امروز به هدف‌گذاری که در ابتدای فصل داشتید رسیدید گفت: من به هدف‌گذاری که داشتم نرسیدم حتی به ۵۰ درصد آن. به هیات مدیره و باشگاه گفتم که اگر این تیم ترمیم نشود، با توجه به اینکه سه بازیکن آن جدا می‌شود نمی‌توانیم در نیم فصل نتایج خوبی بگیریم و حتی وضعیت از الان هم بدتر خواهد شد. من خوشحالم که هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه از من و تیم حمایت کردند. امیدوارم با برنامه‌ای که به باشگاه ارائه کرده‌ام بتوانیم نیم فصل دوم شادابی داشته باشیم و در ۹ بازی که در خانه داریم بهترین نتیجه را بگیریم.

وی ادامه داد: در حال حاضر از سه بازیکنی که می‌خواهند جدا شوند دو بازیکن احتمال دارد که بتوانیم آن‌ها را نگه داریم و قرار شد آذری با آن‌ها صحبت کند. اگر که بماند به تیم خودشان کمک کرده‌اند و بازیکنان خوبی هستند و اگر هم رفتند برایشان آرزوی موفقیت دارم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج