باد کمی ما را اذیت کرد و بازیکنان توپ های زیادی را از دست دادند. همان توپ‌ها باعث شد ضد حمله بخوریم و حریف به ما گل بزند. در مجموع تساوی حق هر دو تیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج، یحیی گل محمدی بعد از توقف یک بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان در تبریز در نشست خبری اظهار کرد: نیمه اول، نیمه خوبی برای تیم ما بود و توانستیم دو، سه موقعیت خوب به دست بیاوریم اما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. اگر در نیمه اول گل می‌زدیم، بازی برای ما راحت‌تر می‌شد و در ضد حملات مثمرثمر ظاهر می‌شدیم و به گل‌های بعد می‌رسیدیم. باید در نیمه اول به گل می رسیدیم. در این نیمه توانستیم از فضای پشت دفاع حریف استفاده خوبی کنیم و به نظرم باد کمی ما را اذیت کرد و بازیکنان توپ های زیادی را از دست دادند. همان توپ‌ها باعث شد ضد حمله بخوریم و حریف به ما گل بزند. در مجموع تساوی حق هر دو تیم بود. 

نیم فصل خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم

او ادامه داد: خوشحالم زمین را با امتیاز ترک کردیم. نیم فصل خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. خیلی ازبازیکنان ما برای اولین بار  در لیگ برتر بازی کردند. خیلی از موقعیت‌هایی که به حریفمان دادیم، روی کم تجربگی بازیکنان بود که تا حدودی تاوان آن را دادیم. با وجود مصودمیت ها و محرومیت ها توانستیم ۱۷ امتیاز بگیریم. نتایج بدی نیست اما می‌توانستیم بهتر از این‌ها باشیم. از هوادران تشکر ویژه‌ای دارم که از تیم‌مان حمایت کردند. امیدوارم در نیم فصل دوم با تقویت تیم شرایط مان بهتر از نیم فصل اول شود. در نیم فصل دوم بازی‌ها سخت‌تر خواهد شد.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در نیم فصل دوم بازی‌های ما سخت خواهد شد و صد درصد برای جذب بازیکن اقدام خواهیم کرد. هر چند فرصت کمی داریم و دو هفته دیگر باید در جام حذفی بازی کنیم. در این دو هفته علاوه بر جذب بازیکن باید بین بازیکنان هماهنگی ایجاد کنیم. تلاش‌مان را می کنیم، آمادگی و هماهنگی را بین بازیکنان به وجود بیاوریم. سعی می‌کنیم در نیم فصل دوم از شرمندگی هوادران در بیاییم. نیم فصل سختی را تحمل کردند. همین محدودیت باعث شد یکسری جوان ظاهر شوند. این بازیکنان کم ادعا برای شهرشان خوب بازی کردند و این می‌تواند نقطه مثبت این قضیه باشد. از یک طرف سختی کشیدیم اما از سوی دیگر این جوان رو شدند.

مشکلی از بابت جذب بازیکن نداریم

گل محمدی گفت: در همه پست‌ها نیاز به بازیکن داریم. اگر بتوانیم شش بازیکن بگیریم  و دو بازیکن هم به دلیل مصدومیت از لیست خارج می شود و می‌توانیم سه بازیکن هم بگیریم. مشکلی از بابت جذب بازیکن نداریم. تشکر ویژه ای از بازیکنان دارم که در نیم فصل نخست تمام تلاش خود را انجام دادند و با یکدلی و اتحاد هیچ حاشیه ای به وجود نیامد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج