سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: علی‌رغم این که حریف ما تیم بزرگی است ولی نگاه من به این بازی کاملا امیدوارانه است و مطمئن باشید که ما بازی فوق‌العاده‌ خوب و منظمی را ارائه خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران در نشست خبری قبل از بازی با استقلال در چارچوب هفته‌  چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران گفت‌: علی‌رغم این که در دو بازی قبل فقط یک امتیاز گرفته‌ایم ولی سبک بازی خوبمان به ما این اجازه را می‌دهد که به ادامه لیگ و مسابقات امیدوار باشیم.

او ادامه‌ داد: چیزی که من در تمرین از بازیکنانم می‌بینم من را به آینده تیم و آینده آنها امیدوار می‌کند. آنها در آینده ثابت خواهند کرد که شایسته جایگاه بالاتری در لیگ و فوتبال هستند. علی‌رغم این که حریف ما تیم بزرگی است ولی نگاه من به این بازی کاملا امیدوارانه است و مطمئن باشید که ما بازی فوق‌العاده‌ خوب و منظمی را ارائه خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه‌ این نشست، ‌اضافه کرد: ما سعی می‌کنیم برای بازی فردا (پنج‌شنبه) به ظرفیت‌های خودمان نگاه کنیم و بعد به قابلیت‌های حریف توجه داشته باشیم و بر اساس همین طراحی و کار می‌کنیم. آن چیزی که شانس ما را برای موفقیت در بازی فردا بیشتر کند، همان کار را انجام می‌دهیم و تدبیرمان را برای بازی فردا خواهید دید.

نمی‌دانم چه کسی گفته که ما بازیکنان خارجی‌مان را در لیست مازاد قرار داده‌ایم. از سه بازیکن خارجی که در اختیار داریم

جلالی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به بازیکنان جدید خارجی تیمش، خاطر نشان کرد: نمی‌دانم چه کسی گفته که ما بازیکنان خارجی‌مان را در لیست مازاد قرار داده‌ایم. از سه بازیکن خارجی که در اختیار داریم فقط از یکی از آنها رضایت نداریم. دو بازیکن دیگر برای‌مان خوب کار می‌کنند و برای بازی فردا نیز خیلی از بازیکنانی که مصدوم بودند رسیده‌اند و می‌توانند بازی کنند. برای بازی استقلال خوزستان نصف تیم‌مان را در اختیار نداشتیم چون بیشتر بازیکنان به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار تیم ما نبودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج