سرمربی پیکان با شکست مقابل استقلال خوزستان گفت: درست است که نصف تیم را به دلایل مختلف نداشتیم ولی باید بگویم که تیم حریف واقعا ایثارگرانه بازی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، بعد از شکست یک بر صفر پیکان برابر استقلال خوزستان و از دست دادن فرصت صدرنشینی، مجید جلالی در نشست خبری اظهار کرد: درست است که نصف تیم را به دلایل مختلف نداشتیم ولی باید بگویم که تیم حریف واقعا ایثارگرانه بازی کرد. تمام وجودشان را گذاشتند. در این دو بازی اخیر، شاید روی هم ده گل را نزدیم. وقتی گل نزنی، این شانس را به حریف می‌دهید که برنده شوند. ما چنین بازی‌ای را در اصفهان تجربه کردیم. آنجا به نفع ما و اینجا به ضررمان شد. در هر صورت تمام  سعی مان را کردیم ولی امروز روز ما نبود.

سرمربی پیکان گفت: به هر حال تعطیلی‌ها مواقعی به نفع و مواقعی به ضرر تیم ها است. وقتی مسابقات به صورت مکرر تعطیل شود، کیفیت بازی‌ها کاهش می یابد. ما در این دو بازی، موقعیت های زیادی را از دست دادیم و اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم صدر جدول باشیم.

با بازگشت بازیکنان وضعیت تیم بهتر می شود

جلالی درباره آینده تیمش گفت: سعی می‌کنیم روحیه تیم را بالا ببریم. امیدوار به بازگشت بازیکنان هستیم. برخی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت و چندتا را به دلیل محرومیت نداشتیم. ان شاء‌الله بازیکنان تیم برگردند، وضعیت مان بهتر می شود.

استقلال خوزستان امروز فوق العاده بود

او درباره عملکرد حریف در این بازی گفت: استقلال خوزستان امروز فوق العاده بود. امروز بیشتر از همه بازی هایشان دویدند و زحمت کشیدند. با این بضاعتی که دارند، شکل مناسبی از بازی را انتخاب کردند و به پیروزی رسیدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج