سرمربی تیم پدیده مشهد گفت: برد شیرین و مهمی بود، آزمونی سخت را با برد پشت سر گذاشتیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا مهاجری عصر جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: خوشحالم که در یک روز سخت که ازلحاظ تعداد بازیکن در مضیقه بودیم پیروز شدیم. لطف خدا شامل حال ما شد و به گل رسیدیم.

وی افزود: پس از گل دوم با فشار نفت ما هم موقعیت‌های بسیاری داشتیم؛ مهربان به تیرک‌ زد، قاضی و خلعتبری هم موقعیت داشتند اما خودمان با از دست دادن موقعیت‌ها ادامه کار را سخت کردیم.

سرمربی تیم‌ پدیده مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه فرصت زیادی بین بازی پرسپولیس و نفت نبود کار کمی برای ما سخت شده بود و با نبود نفرات اصلی این مشکلات بیش‌ازپیش به ما فشار وارد کرد اما بازی خوب پیش رفت و زمانی که مهربان گل سوم را زد نفسی راحت کشیدیم.

وی ضمن تشکر از هواداران خاطرنشان کرد: باید دست‌ یکایک آن‌ها را ببوسیم که زیر باران هم تیم خود را تشویق کردند و زمینه‌ساز پیروزی ما شدند. برد شیرین و مهمی بود، آزمونی سخت را با برد پشت سر گذاشتیم.

مهاجری در خصوص نفت عنوان کرد: نباید به نفت ایستگاهی می‌دادیم، زیرا میانگین قدی بیشتری از ما داشتند و بازیکنان فرصت‌طلبی روی ضربات شروع مجدد در این تیم وجود دارد.

وی درباره نیمکت نشینی شهاب گردان و بازی دادن به سعید جلالی تصریح کرد: اگر جلالی می‌خواهد گلر بزرگی شود، باید تمرکزش را بالاتر ببرد. سعید شانس بزرگی دارد که در کنارش گلر باتجربه‌ای مثل شهاب گردان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج