سرمربی آرژانتینی تیم سادا کروزیرو می‌گوید: تمام تمرینات و برنامه آماده تیم ما از ابتدای فصل با توجه به حضور ما در مسابقات باشگاه‌های جهان انجام شده است. مسابقات امسال بسیار سخت‌تر از سال گذشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، بازیکنان تیم سادا کروزیرو برزیل با 3 عنوان قهرمانی مسابقات باشگاه‌های جهان خود را برای سفر به لهستان برای شرکت در رقابت‌های سال 2017 آماده می‌کنند.

با وجودی که تیم سادا کروزیرو به خوبی برای مسابقات قهرمانی باشگا‌های جهان آماده شده ولی همه بازیکنان این تیم معتقدند که در سخت‌‌ترین این مسابقات شرکت خواهند کرد.

سادا در گروه A با زاکسا کژله لهستان،‌ لوبه چیویتانووا ایتالیا و قهرمان 2 دوره متوالی باشگاه‌های آسیا یعنی بانک سرمایه رقابت خواهد کرد.

مارسلو مندس، سرمربی آرژانتینی تیم سادا کروزیرو می‌گوید: تمام تمرینات و برنامه آماده تیم ما از ابتدای فصل با توجه به حضور ما در مسابقات باشگاه‌های جهان انجام شده است. مسابقات امسال، بسیار سخت‌تر از سال گذشته است.

او ادامه داد: گروه ما با حضور قهرمان لیگ‌های ایتالیا و لهستان که بازیکنان بزرگی را در اختیار دارند، دشوار خواهد بود. قهرمان ایران نیز متشکل از بازیکنان ملی پوش این کشور و یک پاسور خارجی است. بازی‌های سنگینی در انتظار ماست که هر کدام حکم فینال را برای ما دارد. 

راه قهرمان شدن در لهستان را می‌دانیم

یواندری لیل، بازیکن کوبایی سادا نیز اظهار داشت: ما به سختی تمرین کرده‌ایم و آمادگی مناسبی داریم. ذهنیت همه بازیکنان، پیروزی است و مطمئن هستیم که راه قهرمان شدن در لهستان را می‌دانیم.

لیل معتقد است که هوادارن سادا همواره از این تیم حمایت می‌کنند: بازیکنان ما از حمایت هواداران تیم برخوردارند حتی اگر مسابقات، کیلومترها دورتر از برزیل باشد. من مطمئن هستم که آنها در لهستان هم ما را تنها نمی‌گذارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج