سرمربی لیورپول بعد از تساوی برابر سویا گفت: اصلا انتظار این نتیجه‌ را نداشتم. نمایش ما در دو نیمه کاملا متفاوت بود. حس می‌کنم ما بازنده این مسابقه بودیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، لیورپول دیشب (سه‌شنبه) در حالی که در نیمه نخست با سه گل سویا را شکست داده بود در نیمه دوم سه بار دروازه‌ خود را باز شده دید تا بازی با تساوی به پایان برسد.

یورگن کلوپ بعد از پایان مسابقه، گفت‌: اصلا انتظار این نتیجه‌ را نداشتم. در زمین سویا بازی خوبی را برگزار کردیم و نیمه نخست بسیار درخشان ظاهر شدیم ولی نمی‌دانم که چرا در نیمه دوم تیم ما سه گل دریافت کرد. نمایش ما در دو نیمه کاملا متفاوت بود. حس می‌کنم ما بازنده این مسابقه بودیم. همه بازیکنان بعد از بازی ناراحت بودند. هر چند که نمایش بدی در این مسابقه داشتیم، ولی کسب یک امتیاز در زمین سویا نتیجه‌ قابل قبولی است.

سرمربی آلمانی در توضیح نتیجه کسب شده برابر سویا گفت: مشخص است که ما در نیمه نخست فوتبال بازی کردیم و در نیمه دوم تا زمانی که گل دوم را خوردیم بازی نکردیم. بعد از دریافت گل دوم تلاش کردیم به بازی برگردیم و گل چهارم را بزنیم که دروازه ما باز شد و بازی به تساوی کشیده شد.

یورگن کلوپ

لیورپول برای اولین‌بار از سال ۲۰۱۴ بود که برتری ۳ بر صفر در یک نیمه را با تساوی ۳ بر ۳ عوض می‌کند. در سال ۲۰۱۴ نیز در دیدار برابر کریستال پالاس لیورپول در نیمه نخست  ۳ بر صفر برنده شد ولی در نهایت به تساوی ۳ بر ۳ رسید تا قهرمانی را از دست بدهد.

با این حال قرمزهای لیورپول می‌توانند با برتری برابر اسپارتاک مسکو در هفته پایانی صعود خود را به عنوان تیم نخست گروه قطعی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج