وینگر هلندی بایرن مونیخ بعد از پیروزی در زمین بورسیادورتموند گفت‌: این نتیجه‌ می‌تواند در پایان فصل خیلی به ما کمک کند، چون بورسیادورتموند رقیب اصلی ما برای قهرمانی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از بیلد، بایرن مونیخ دیشب (شنبه) موفق شد با نمایشی زیبا حریف خود بورسیادورتموند را سه بر یک شکست دهد. آرین روبن موفق شد گل نخست بازی را به ثمر برساند که این گل نودوسومین گل بازیکن هلندی در بوندسلیگا بود.

خوشحال هستم که به مسیر درستی برگشته‌ایم

آرین روبن بعد از پایان مسابقه گفت‌: خوشحال هستم که به مسیر درستی برگشته‌ایم. باید در همین مسیر باقی بمانیم. خیلی خوشحال هستیم چون در حال‌ حاضر توانسته‌ایم پنج امتیاز اختلاف با بورسیادورتموند را جبران کنیم و در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیریم. شاید اگر چند هفته‌ پیش کسی این را می‌گفت که بایرن مونیخ پنج امتیاز عقب ماندگی از بورسیادورتموند را جبران می‌کند و شش امتیاز بیش‌تر خواهد داشت کسی آن را باور نمی‌کرد. باید از سرمربی خودمان یعنی هاینکس تمجید کنم. او عملکرد خیلی خوبی با ما داشته است و خواسته‌هایش را دقیق و شفاف برای ما بیان‌ می‌کند.

روبن در پایان گفت‌: این نتیجه‌ می‌تواند در پایان فصل خیلی به ما کمک کند، چون بورسیادورتموند رقیب اصلی ما برای قهرمانی است  ولی همان طور که گفتم ما فقط باید به عملکرد خودمان فکر کنیم و در زمین مسابقه پیروز شویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج