سرمربی لیورپول بعد از برد تیمش برابر وستهام در لیگ برتر گفت: برد خیلی خوبی کسب کردیم. باید به آینده خوشبین بود و تلاش کرد اختلاف را با صدر جدول کاهش داد.

به گزارش خبرگزاری موج، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس دیروز شنبه با برگزاری شش دیدار آغاز شد که در حساس‌ترین مسابقه لیورپول در خانه وستهام با نتیجه چهار بر یک به برتری رسید. این سومین برد پیاپی لیورپول در این هفته بود.

برد خیلی خوبی کسب کردیم

یورگن کلوپ بعد از برد تیمش برابر وستهام در لیگ برتر گفت: برد خیلی خوبی کسب کردیم و از نمایشی که در این مسابقه داشتیم ابراز رضایت می کنم. روش خودمان را در این مسابقه عوض کردیم و تلاش کردیم از ضدحمله دروازه وستهام را باز کنیم و بتوانیم از سرعت در این بازی استفاده کنیم. گل اولی هم که در این مسابقه به ثمر رساندیم به خوبی این را نشان داد که چقدر بی‌نقص در اجرای برنامه‌های مان در زمین بازی ظاهر شدیم.

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: هفته پیش در ومبلی خیلی کار سختی داشتیم و ناراحت بودم ولی الان که توانستیم هادرزفیلد، ماریبور و وستهام را شکست دهیم، خیلی خوشحالم. ۳ برد با اهمیت به دست آوردیم که شرایط را برای ما خیلی بهتر کرد. باید به آینده خوشبین بود و تلاش کرد اختلاف را با صدر جدول کاهش داد.

با این نتیجه احتمال اخراج اسلوان بیلیچ، سرمربی کروات از نیمکت وستهام بیش از پیش به گوش رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج