سرمربی بایرن مونیخ با پیروزی برابر بورسیادورتموند گفت: فوتبال بسیار خوبی بازی کردیم. آن هم برابر یک تیم خوب و با برنامه که بازی‌های زیبایی را ارائه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از نشریه کیکر، بایرن مونیخ که بعد از آمدن یوپ هاینکس متحول شده و تمام بازی‌های خودش را برده است، دیشب (شنبه) در جدال با تیم دوم جدول رده‌بندی یعنی بورسیادورتموند توانست ۳ بر یک پیروز میدان شود.

یوپ هاینکس بعد از پیروزی دل چسب تیمش گفت‌: فوتبال بسیار خوبی بازی کردیم. آن هم برابر یک تیم خوب و با برنامه که بازی‌های زیبایی را ارائه می‌دهد. ما برای این بازی ۱۰۰ درصد انگیزه داشتیم. البته باید این را هم اعتراف کنم که بوروسیادورتموند موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشت و دروازه‌بان ما با درخشش خوبی که در این مسابقه داشت ما را در مسابقه نگه داشت. از عملکرد بازیکنانم در نیمه نخست بسیار راضی هستم. به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم که در بازی‌های بعد هم به میدان برویم.

باور نمی‌کنم با این اختلاف در صدر جدول قرار گرفتیم

سرمربی بایرن مونیخ ‌اضافه کرد: در مجموع باید بگویم که شب خوبی برای ما بود. چهار هفته‌ پیش نمی‌توانستید پیش‌بینی کنید الان با شش امتیاز اختلاف نسبت به بوروسیادورتموند در صدر جدول رده‌بندی لیگ قرار بگیریم ولی خوشبختانه موفق به انجام این کار شدیم. برای رسیدن به این جایگاه سخت تلاش کردیم. اگر بازیکنان مصدومی که داریم بر گردند حتی می‌توانیم فوتبال بهتری را هم بازی کنیم و نتایج به مراتب بهتری را هم کسب کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج