سرمربی دورتموند با شکست مقابل بایرن مونیخ گفت: با آن بازی که انتظارش را داشتیم، خیلی فاصله داشتیم. هر چند خیلی مصممم بودیم که اختلاف‌مان را با بایرن کاهش دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، پیتر بُس که شاگردانش در حساس‌ترین بازی از هفته یازدهم بوندس‌لیگای آلمان در ورزشگاه سیگنال ایدوناپارک با نتیجه 3 بر یک مغلوب بایرن مونیخ شدند، گفت: بایرن مونیخ به وضوح تیم برتر میدان به خصوص در نیمه اول بود. ما برنامه‌ریزی کرده بودیم تا مقابل بایرن خیلی به هم پیوسته بازی کنیم که جواب نداد. در نیمه دوم نشان دادیم که می‌توانیم رقابت کنیم، هرچند برای برگرداندن نتیجه کافی نبود.

وی ادامه داد: با آن بازی که انتظارش را داشتیم، خیلی فاصله داشتیم، هرچند خیلی مصممم بودیم که اختلاف‌مان را با بایرن کاهش دهیم. با این وجود روی گل‌هایی که دریافت کردیم، اشتباه از جانب خودمان بود که نباید این اتفاق می‌افتاد. درست است که نتایج در هفته‌های اخیر آن‌طور که می‌خواستیم رقم نخورده، اما تا پایان فصل جاری بوندس‌لیگا هنوز هفت ماه باقی مانده است و سعی می‌کنیم دوباره بازی‌هایی که در اول فصل انجام می‌دادیم را به نمایش بگذاریم.

بوروسیا دورتموند با شکست مقابل بایرن 20 امتیازی باقی ماند و با توجه به پیروزی راسنبال لایپزیگ مقابل هانوفر، به رده سوم سقوط کرد و اختلافش هم با باواریایی‌ها به 6 امتیاز افزایش پیدا کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج