سرمربی پیشین یوونتوس گفت: یوونتوس استارت پیشتازی در لیگ قهرمانان زده است و تمامی ویژگی‌های لازم برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کلودیو رانیری در گفت‌وگو با روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا در پاسخ به این پرسش که «کدامیک از تیم‌های پیشین شما بهترین شانس را برای قهرمانی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را دارند؟»، گفت: یوونتوس، اما اتلتیکو مادرید و چلسی را دهم ست‌کم نگیرید. یوونتوس تمامی ویژگی‌های لازم برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا را دارد. اسپورتینگ لیسبون (همگروه بانوی پیر) هم نباید دست‌گم گرفته شود، درست مانند دیگر تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها، اما یوونتوس چیز دیگری است.

وی افزود: اگر یوونتوس در گروه خودش به عنوان دومی برسد، این تنها به خاطر حضور بارسلونا در این گروه است. یوونتوس استارت پیشتازی در لیگ قهرمانان را زده است. آنها به یک کوسه شبیه هستند که وقتی بوی خون در آب به مشام‌شان می‌رسد، اجازه نمی‌دهند طعمه‌شان فرار کند.  قدرت یوونتوس، شخصیت‌ تیمی آنهاست.

ایگواین یک قهرمان است

سرمربی پیشین یوونتوس در دفاع از مهاجم آرژانتینی راه‌راه پوشان تورین در برابر انتقادات اظهار داشت: ایگواین یک قهرمان است، کسی که دید تک‌تیرانداز در پاهایش دارد. بازیکنان روبات نیستند، آنها هم بالا و پایین دارند، اما شما نمی‌توانید ارزش‌های گونسالو را زیر سئوال ببرید.

کلودیو رانیری

رانیری ادامه داد: گلی که ایگواین مقابل میلان به ثمر رساند، بمب‌افکن خالص بود. او توپ را کنترل کرد و با فاصله گرفتن از بازیکن مستقیم خودش با شوتی مرگبار توپ را به تور دروازه میلان چسباند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج