مدافع ساحل عاجی منچستریونایتد به حمایت از گلزن شماره یک این تیم پرداخت گفت: مطمئن باشید که لوکاکو به روند گلزنی بازخواهد گشت. او مهاجم بسیار قابل و توانمندی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، روملو لوکاکو شروع خوبی در منچستریونایتد داشت و موفق شد در ۱۰ بازی برای این تیم ۱۱ گل به ثمر برساند ولی در چند بازی اخیر نتوانسته برای تیمش گلزنی کند و همین باعث شده تا خیلی‌ها به انتقاد از این مهاجم گران‌قیمت بپردازند. 

اریک بایی

اریک بایی، مدافع ساحل عاجی منچستریونایتد با حمایت از این بازیکن، گفت‌: من خودم از کسانی هستم که برابر لوکاکو بازی کرده‌ام و این را می‌دانم که او چه مهاجم توانمندی است. در حال‌ حاضر خیلی خوش شانسم که من با او هم تیمی هستم. مطمئن باشید که لوکاکو به روند گلزنی بازخواهد گشت. او مهاجم بسیار قابل و توانمندی است و ما از این که او را در تیممان داریم خوشحالیم.

منچستریونایتد یکی از پنج تیم انگلیسی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا است که در صدر جدول گروه خود قرار گرفته است. در این رابطه بایی اضافه کرد: لیگ برتر، یکی از سخت‌ترین لیگ‌های دنیا است و رقابت بسیار خوبی در این لیگ وجود دارد. من فکر می‌کنم  که امسال سال خوبی برای تیم‌های انگلیسی در اروپا باشد. در رابطه با خودمان هم باید این را بگویم که فقط باید بازی‌های خودمان را برنده شویم و امیدوار باشیم که در آینده جام کسب کنیم.

منچستریونایتد امشب (سه‌شنبه) باید در اولین دیدار دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه به مصاف تیم بنفیکای پرتغال برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج