سرمربی پاری سن ژرمن گفت: نیمار با روحیه و انگیزه بالا به کار خود در پاری ‌سن‌ ژرمن ادامه خواهد داد. او مهارت فردی بالایی دارد و می‌تواند در پاری ‌سن‌ ژرمن موفق باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، نیمار در فصل جابه جایی تابستانی بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم به ترک بارسلونا گرفت و پاری ‌سن‌ ژرمن را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کرد.

وضعیت نیمار در پاری ‌سن‌ ژرمن خوب نیست و مشکلات زیادی در این تیم پیدا کرده است از درگیری لفظی با کاوانی تا اختلاف با اونای امری و استقبال بد هواداران دیگر تیم‌ها از او.

ستاره برزیلی پاری ‌سن‌ ژرمن دو روز پیش از بارسلون دیدن کرد و به نوعی از جدایی خود از آبی‌ اناری‌ها ابراز پشیمانی کرد و همین باعث شده تا گمانه زنی‌های زیادی درباره بازگشت او به بارسلونا به گوش رسد.

اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن این گونه به جدایی نیمار و بازگشت او به بارسلونا واکنش نشان داد: نمی‌توانم چنین چیزی را قبول کنم. نیمار به پاری سن ژرمن آمده تا با این تیم جام‌های زیادی به دست آورد. او با میل و علاقه کامل خود از بارسلونا جدا شود و راهی تیم ما شده است.

سرمربی پاری سن ژرمن ادامه داد: نیمار با روحیه و انگیزه بالا به کار خود در پاری ‌سن‌ ژرمن ادامه خواهد داد. او مهارت فردی بالایی دارد و می‌تواند در پاری ‌سن‌ ژرمن موفق باشد. دلیلی ندارد که او به جدایی فکر کند.

سرمربی پاری سن ژرمن در پایان همچنین درباره اختلاف و درگیری با نیمار، افزود: در تمرین پاری ‌سن‌ ژرمن دوربین های زیادی وجود دارد و همه تمرین را زیر نظر دارند. شما ثابت کنید که نیمار با من درگیر شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج