سرمربی اینتر تیمش را شایسته پیروزی برابر هلاس ورونا دانست گفت: بر این باور هستم که هنوز به هماهنگی کامل نرسیده ایم و می توانیم در ادامه بهتر از این هم ظاهر شویم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از مدیاست، اینتر در آخرین بازی هفته یازدهم رقابت‌های سری A توانست با نتیجه‌ دو بر یک در خانه هلاس ورونا به پیروزی برسد تا به رده دوم جدول رده‌بندی بر گردد و هم چنان یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی باشد.

‌اسپالتی از این پیروزی که تیمش به دست آورده است خوشحال است. سرمربی اینتر در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: بازی بسیار خوبی بود. در ایتالیا بازی کردن در خانه هیچ حریفی آسان نیست، اما احساس کردم که پیروز این بازی می شویم و در نهایت هم به آن چه که شایسته آن بودیم رسیدیم و سه امتیاز را به دست آوردیم.

او ادامه‌ داد: تیم هنوز به شناخت بیشتر از خود نیاز دارد. بر این باور هستم که هنوز به هماهنگی کامل نرسیده ایم و می توانیم در ادامه بهتر از این هم ظاهر شویم. با وجود این که  خوب توپ را به گردش نیاوردیم و اشتباهات زیادی داشتیم. با این حال  از عملکرد بازیکنان راضی هستم و به آنها خسته نباشید می گویم.

امیدوارم درخشش اینتر ادامه داشته باشد

اسپالتی در پایان سخنان خود، ‌اضافه کرد: گاهی اوقات فضای زیادی به حریفان می دهیم و این مشکل باید برطرف شد. هر تیمی تلاش می کند تا اینتر را متوقف کند. ما فصل خوبی را پشت سر می گذاریم و امیدوارم که نتایج خوبمان هم چنان ادامه داشته باشد و بازیکنانی مانند ایکاردی به درخشش خود ادامه دهند، چرا که به او نیاز داریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج