سرمربی تیم ملی فوتبال ایران خطاب به بازیکنان گفت: نگاه مردم کشور و هواداران به شما است. در زمین روحیه جنگجویانه خوبی داشته باشید.

به گزارش خبرگزاری موج، کارلوس کی‌روش امروز دوشنبه در تمرین فوتبال جوانان حاضر شد و دقایقی برای بازیکنان این تیم صحبت کرد.

کی روش خطاب به بازیکنان گفت: چند کلام کوتاه برای شما دارم. فراموش نکنید وقتی لباس مقدس تیم ملی را به تن دارید، افراد زیادی پشت سر شما هستند و نگاه های زیادی روی شما وجود دارد.

وی افزود: اول مربیان و کادر فنی تیم ملی هستند که شما را انتخاب کردند و امید دارند که شما این پیراهن را به تن کنید. دوم خانواده شما و بعد از آن هم تیمی هایتان هستند که به شما اعتماد و اطمینان دارند. همچنین هواداران فوتبال این افراد را ناامید نکنید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: جای خودتان در زمین فکر نکنید . در درجه اول به حرف مربیانتان گوش کنید.  و هواداران به شما است. در زمین روحیه جنگجویانه خوبی داشته باشید. مهمترین مطلب هم این است که به خودتان افتخار کنید. تیم هم به شما افتخار می کند. نتیجه در دستان خداوند بزرگ است.

کی روش تصریح کرد: بازی که تمام می شود باید مطمئن شوید کاری کرده اید که مربیان، خانواده و هواداران فوتبال به شما افتخار می کنند.

وی تأکید کرد: توصیه من به شما این است هر کاری که می کنید با هم و در کنار هم بجنگید و برای تیم بازی کنید. دستورات سرمربی را انجام دهید و در کنار هم بجنگید. این توصیه را به تیم ملی بزرگسالان هم می کنم.

سرمربی تیم ملی گفت: باز هم تأکید می کنم راجع به خودتان فکر نکنید بلکه به فکر پیراهنی که به تن دارید باشید. اگر این طور باشد کار راحت تر می شود. برایتان بهترین آرزوها را دارم. ان شاءالله موفق باشید. برای کادر فنی تیم جوانان هم آرزوی موفقیت دارم. وقتی سوت آغاز بازی به صدا درآمد، اگر به تیم فکر کنید همه چیز راحت تر می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج