سرمربی منچستریونایتد با بیان این که هیچ مشکلی با هو شدن بازیکنان تیمش از سوی هواداران ندارد گفت: سعی نکنید چیزی را پیش بینی کنید و فشار روی افراد قرار دهید. از فوتبال فقط لذت ببرید و آرام باشید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از گاردین، بعد از آنکه یونایتد برابر هادرزفیلد و لیورپول در لیگ برتر امتیاز از دست داد، توانست تاتنهام را در لیگ برتر شکست دهد. بازی تا دقیقه ۸۰ بدون گل دنبال می‌شد و وقتی مارسیال به جای راشفورد به زمین آمد، عده‌ای از هواداران یونایتد به این تصمیم اعتراض کردند و مارسیال را هو کردند ولی این بازیکن زننده گل برتری‌بخش تیمش بود.

ژوزه مورینیو درباره رفتار هواداران یونایتد گفت: هواداران یونایتد برای دیدن بازی‌های این تیم پول می‌دهند و به همین خاطر هر کاری که بخواهند می‌توانند انجام دهند. آنها می‌توانند بازیکنی را که لایق هو شدن نیست و بازیکنی را هم که مثل حیوان در زمین می‌دود ولی بازی برای او خوب پیش نمی‌رود هو کنند. آنها هستند که برای دیدن بازی‌های تیم پول می‌دهند و بلیت تهیه می‌کنند. آنها می‌توانند مربی تیم را نیز هو کنند. من هیچ مشکلی با این رفتارها ندارم.

او ادامه داد: از فوتبال لذت ببرید. سعی نکنید چیزی را پیش بینی کنید و فشار روی افراد قرار دهید. از فوتبال فقط لذت ببرید و آرام باشید.

سرمربی پرتغالی درباره زمان بازگشت پل پوگبا به ترکیب تیمش گفت: واقعا باید بگویم که هیچ نظری ندارم که او چه زمانی می‌تواند به تیم بازگردد. او الان با من تمرین نمی‌کند و تمرینات خودش را به صورت انفرادی پیش می‌برد و به همین خاطر من نمی‌توانم درباره بازگشت او نظر بدهم. مارکوس روخو با من تمرین می‌کند و می‌توانم پیش بینی کنم که بعد از تعطیلات ملی بتواند برای تیم به میدان برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج