کاپیتان تیم فوتبال میلان گفت: برای اتفاقی که در بازی‌مان برابر جنوا رخ داد متأسفم. نمی‌خواستم به روسی آسیب برسانم.

به گزارش خبرگزاری موج، لئوناردو بونوچی، مدافع میانی میلان می‌گوید که حرکت خشنی که در بازی این هفته تیمش برابر جنوا انجام داد و به سبب آن نقره داغ شد، عمدی نبوده است. بونوچی در تساوی بدون گل یکشنبه شب میلان برابر جنوا به صورت آلئاندرو روسی، بازیکن حریف زد و به سبب آن مستقیماً اخراج شد. وی به سبب این حرکت خشن‌ دو جلسه از همراه میلان محروم شده که یکی از آنها بازی حساس و سخت هفته آینده روسونری در سن سیرو برابر یوونتوس است، همان تیمی که او امسال تابستان به شیوه‌ای غیرمنتظره ترکش کرد.

بونوچی شب گذشته (دوشنبه) در مراسم برترین‌های فیفا - مراسمی که در آن به عنوان یکی از بازیکنان تیم منتخب سال معرفی شد - به خبرنگاران گفت: برای اتفاقی که در بازی‌مان برابر جنوا رخ داد متأسفم. نمی‌خواستم به روسی آسیب برسانم. سعی داشتم که خودم را از بند او رها کنم و بعد از آن هم که همه دیدیم چه اتفاقی رخ داد. ضربه آرنجم عمدی نبود. از او در پایان بازی عذرخواهی کردم و به خاطر اتفاقی که افتاد بسیار متأسف بودم.

ناراحتم که نمی‌توانم مقابل یوونتوس بازی کنم

بونوچی درباره اینکه آیا می‌تواند حکم داور را برای اخراج او به خاطر این ضربه بپذیرد، عنوان کرد: ما در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم و من رأی صادر شده را می‌پذیرم. یک تصویر ثابت می‌تواند مسبب آن ارزیابی‌ها شود. ناراحتم که بازی‌مان برابر یوونتوس را از دست می‌دهم اما تقدیر اینگونه برای من رقم خورد. من از این دو جلسه محرومیت استفاده می‌کنم تا آمادگی‌ام را برای بازی بعدی‌ام افزایش دهم.

لئوناردو بونوچی

مدافع میانی میلان در ادامه بر حمایت خود و هم‌تیمی‌‌‌هایش از سرمربی تیم وینچنزو مونتلا به دلیل نتایج ضعیف روسونری در این فصل (4 شکست، یک تساوی و 4 برد در 9 هفته) تأکید کرد. او در حمایت از مونتلایی که شاگردانش در 4 بازی اخیر خود پیروز نشده‌اند، گفت: همیشه سرمربی تیم کسی است که مورد حمله واقع می‌شود اما برای ساخته شدن یک تیم کارهای زیادی باید انجام شود. پروژه تیم مشخص است و این ما بازیکنان هستیم که باید آن را در زمین بازی پیاده کنیم.

وظیفه ماست که تیم را به جام جهانی ببریم

بونوچی همچنین درباره شانس ایتالیا برای صعود به جام جهانی 2018 با وجود روبه‌رو شدن با صعود در پلی‌آف اروپا هم تأکید کرد: چالش سختی پیش رو داریم اما وظیفه ماست که تیم را به جام جهانی ببریم. ما باید بیشتر از آنچه تا کنون انجام داده‌ایم برای تیم تلاش کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج