صبح امروز بدرالملوک کهرنگی در انتخابات ریاست فدراسیون بوکس ثبت نام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، زمان ثبت نام کاندیدها برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون بوکس در حال اتمام است و طی خبری که امروز صبح(دو روز مانده به اتمام زمان ثبت نام‌ها) منتشر شد، بدرالملوک کهرنگی به عنوان هفتمین کاندیدا در این انتخابات ثبت نام کرد.

اینکه بانوان هم در جامعه به اندازه مردان سهم دارند و می‌توانند در همه‌ی امور پا به پای مردان به رقابت بپردازند غیر قابل انکار است. اما مسئله‌ای که در ثبت نام کهرنگی قابل توجه است،‌ راه ندادن بانوان به بوسالن های کس است. در حال حاضر حتی بوکس بانوان هم در ایران وجود ندارد و این مسئله می‌تواند به نحوی ثبت نام او را زیر سوال ببرد.

در ورزشی که حتی بانوان نمی توانند به صورت قانونی فعالیت کنند آیا می‌توان برأی آوردن بدرالملوک کهرنگی به عنوان یک کاندید زن، جهت ریاست در فدراسیونی که بانوان در آن جایی ندارند امید داشت؟ بدرالملوک کهرنگی همسر ناصر طالبی رئیس سابق فدراسیون اسکی است.

ثبت نام کاندیداها تا ۲۴ مهر ادامه دارد و تا به امروز افشین داوری، روح الله حسینی، حسین ثوری، حسین فشی، دلاور صیامی ، بهزاد کتیرایی و بدرالملوک کهرنگی نامنویسی کرده‌اندند. جمع کاندیداهای رسمی احراز پست ریاست فدراسیون به هفت نفر رسیده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج