مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان گفت: نتایج سیاه‌جامگان در این فصل خوب نبوده و جای دفاع نداشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی عباسی مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان درباره نتایج ضعیف این تیم بیان کرد: نتایج سیاه‌جامگان در این فصل خوب نبوده و جای دفاع نداشته است. شاید تا هفته پنجم و کسب هفت امتیاز می‌توانستیم بگوییم نتایج قابل قبول است اما بعد از گذشت ۹ هفته و همان ۷ امتیاز باید قبول کرد که عملکرد خوبی نداشته‌ایم.

او ادامه داد: این نتایج برای تیمی که می‌خواهد در آخر فصل بین هشت تیم ابتدایی باشد، نتایج دلپذیری نیست اما باید کمی صبر کنیم تا ببینیم هیات مدیره چه تصمیمی در قبال این عملکرد خواهد گرفت.

یک‌شنبه درباره میثاقیان تصمیم می‌گیریم

مدیرعامل سیاه‌جامگان درباره امکان برکناری میثاقیان بیان کرد: امروز (شنبه) بعدازظهر سایر اعضای هیات مدیره پنج نفره ما مشخص می‌شود و فردا درباره این موضوع بحث خواهیم کرد. میثاقیان از دوستان من است و اگر هم قرار نباشد به عنوان سرمربی فعالیتش را ادامه دهد، قطعا از باشگاه جدا نخواهد شد و در سمتی دیگر به ما کمک خواهد کرد.

نخستین جلسه هیات مدیره فردا برگزار می شود

عباسی در پایان درباره اعضا جدید هیات مدیره این تیم گفت: ما هیات مدیره پنج نفره‌ای خواهیم داشت که به جز من و حاج‌آقا (محمدرضا عباسی، پدر مدیرعامل و مالک باشگاه)، سه نفر دیگر تا عصر مشخص خواهند شد. نخستین جلسه هیات مدیره نیز فردا برگزار خواهد شد و مسائل مختلفی وجود دارد که به آن‌ها رسیدگی خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج