مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت‌: جواز باشگاه نفت تهران یک ماه دیگر به دلایلی تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری موج، امروز (شنبه) ۲۲ مهر ماه رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در نشست خبری خود که به مناسبت هفته تربیت بدنی در محل اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: من همین امروز جلسه‌ای را با قاسم زاده، رییس شعبه دادسرای رسانه داشتم و با هماهنگی‌هایی که انجام شد به این جمع بندی رسیدیم که مدیریت نفت تهران و جواز آن را یک ماه دیگر تمدید کنیم. AFC سهمیه را بررسی می‌کند و اگر مجوز حرفه‌ای داشته باشد، تایید می‌کند. به دلیل این که سهمیه از بین نرود یک ماه دیگر این مالکیت تمدید شد.

او در مورد آشفتگی این باشگاه نیز، گفت‌: من هم با شما در مورد آشفتگی هم عقیده هستم اما باید بگویم که من در مالکیت باشگاه نفت مسئولیتی ندارم. آن را به مالکین واگذار کرده‌اند. باید اصلاحاتی صورت بگیرد و تمام جوانب پیشگیری شود. جلساتی را با معاونان و دستگاه‌های قضایی، مالکان و ... داشتم. از این جهت که پا پیش گذاشتند که سهمیه ورزش تهران  سوخت نشود. مسئولیت مستقیم این موضوع با من نیست اما من پا پیش گذاشتم و امیدوارم که شرکت نفت نیز به تعهدات خود عمل کند.

باشگاه نفت به بخشی از تعهدات خود عمل کرده است

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران ادامه‌ داد: البته باشگاه نفت یک بخش از تعهدات خود را عمل کرده و بخش دیگر که تسویه حساب با بازیکنان و طلبکاران تیم است، قرار است گزارش بدهند و مدارک را به AFC ارسال کنند تا بتوان تصمیم نهایی را گرفت.

گل محمدی در ادامه‌ صحبت‌های خود همچنین در مورد تغییر نام این تیم، گفت‌: در محافل رسمی اسم تغییر کرده اما سازمان لیگ هنوز نام‌ را تغییر نداده است. به نظرم این سوال را از سازمان لیگ بپرسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج