ستاره فرانسوی پیشین یوونتوس گفت: دیبالا در یوونتوس پیشرفت چشم‌گیری داشته است. بر این باور هستم که او به‌زودی توپ طلا را به دست خواهد آورد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فوتبال ایتالیا، پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس در فصل جاری عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشته و نشان داده که از آمادگی بالایی برخوردار است.

او با زدن ۱۰ گل در هفت بازی در صدر جدول بهترین گلزنان جای دارد و پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس را بر تن می‌کند.

دیوید ترزگه، ستاره پیشین یوونتوس به ستایش از دیبالا پرداخت و از شایستگی او برای کسب توپ طلا سخن به میان آورد.

او گفت‌: دیبالا در یوونتوس پیشرفت چشم‌گیری داشته است. بر این باور هستم که او به‌زودی توپ طلا را به دست خواهد آورد. او نشان داده که شخصیت لازم برای رسیدن به چنین جایزه‌ای را دارد.

پائولو دیبالا استعدادفوتبال آرژانتین

ترزگه ادامه‌ داد: دیبالا با مسی مقایسه می‌شود و این مقایسه شدن بسیار به سود او است و باعث خواهد شد تا پیشرفت زیادی کند. او الان دیگر نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد  تا نشان دهد که مانند مسی بازیکن با استعدادی است.

نیمکت‌نشینی ایگواین در یوونتوس به سود او بود

ستاره پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه در پایان سخنانش درباره ایگواین هم ‌اضافه کرد: او یک بازیکن حرفه‌یی  تمام عیار است. ایگواین در فصل جاری افت کرد اما با تلاش زیاد دوباره خود را به شرایط آمادگی رسانده است. نیمکت‌نشینی این بازیکن در یوونتوس به سود او بوده است و دوباره این بازیکن را به روزهای اوج بر خواهد گرداند.