مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس بعد از پایان انتخابی جام جهانی و پیروزی برابر لیتوانی گفت‌: نباید در جام جهانی این طور بازی کنیم. نیاز داریم که سطح کیفی تیم‌مان را بالا ببریم.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس که صعود خود را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی کرده بود، موفق شد با یک گل لیتوانی را شکست دهد.

هری کین تنها گل بازی را از روی نقطه پنالتی‌ برای تیمش به ثمر رساند تا روند گلزنی او در بازی‌های تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورش قطع نشود.

مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس بعد از پایان انتخابی جام جهانی و پیروزی برابر لیتوانی گفت‌: بازی خوبی نتوانستیم ارائه کنیم. حریف حتی در دقایقی بهتر از ما هم عمل کرد. نباید در جام جهانی این طور بازی کنیم. نیاز داریم که سطح کیفی تیم‌مان را بالا ببریم.

هری کین

انگلیس صعودی قدرتمندانه به جام جهانی روسیه داشت و زودتر از بقیه تیم ها جواز حضور در این رقابت ها را به دست آورد.

بستن بازوبند کاپیتانی وظایفم را بیشتر می‌کند

هری کین که چند بازی است کاپیتان جدید سه شیر شده است، در پایان صحبت‌های خود، گفت‌: بستن بازوبند کاپیتانی برای هر بازیکنی خوشایند است. برای من هم بستن بازوبند کاپیتانی انگلیس اتفاق خوبی است و قطعا وظایفم را دو چندان می‌کند.

تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس که صعود خود را به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی کرده، برنامه دو بازی دوستانه خود را نیز از همین الان مشخص کرده است. انگلیس باید در دو بازی دوستانه به مصاف تیم‌های آلمان و برزیل برود.

تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در دوره قبلی جام جهانی عملکرد بسیار ضعیفی داشت و با کسب یک امتیاز از سه دیدار خود قعرنشین گروه شد.