باشگاه استقلال در جذب سرمربی ترکیه‌ای ناکام مانده است.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال پس از استعفای علیرضا منصوریان اعلام کرد که فاتح تریم گزینه اول جانشینی او است در حالی که مسوولان این باشگاه تقریبا دو هفته قبل از استعفای سرمربی تیم‌شان برای مذاکره با سرمربی نامدار ترکیه‌ای اقدام کرده بودند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در همان زمانی که برای مذاکره با تریم اقدام کرد متوجه شد قیمت او 4 میلیون یورو است و در واکنش به این مسئله نیز از موضع خود عقب‌نشینی کردند. با توجه به این قضیه اظهار نظر افتخاری ساعاتی بعد از استعفای منصوریان مبنی بر اینکه تریم گزینه اول جانشینی اوست تا حد زیادی عجیب به نظر می‌آمد.

گویا هدف مدیرعامل باشگاه استقلال از این اظهار نظر فقط بازی با اسم تریم بود چرا که این باشگاه مسلما توان جذب چنین مربی با این دستمزد ندارد. نکته جالب توجه اینکه افتخاری در مذاکراتش با نزدیکان تریم به این مربی پیشنهاد دستمزد یک میلیون دلاری داده بود و همین مسئله باعث شده نزدیکان  تریم این مربی را در جریان پیشنهاد مالی باشگاه استقلال قرار ندهند!

دستمزد سرمربی پیشین ترکیه در زمان مربیگری‌اش در این تیم و همچنین باشگاه گالاتاسرای همواره بالای 4 میلیون یورو بوده و برای همین نزدیکان این مربی حتی او را در جریان پیشنهاد مالی باشگاه استقلال قرار ندادند. با شرایط موجود امکان حضور این مربی در استقلال تقریبا صفر درصد است.

از زنگا به عنوان گزینه اصلی سرمربیگری استقلال یاد می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج