مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و انتخابی رقابت‌های جهانی از ۱۷ شهریورماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از کمیته ملی پارالمپیک، مرحله دوم اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه با حضور ۱۸ بسکتبالیست از ۱۷ شهریور به مدت ۱۰ روز در اصفهان برگزار می‌شود.

عادل طرفی، رسول غضیبی و فالح عیاشی از خوزستان؛ امید هادی اظهر، علیرضا کمالی‌فرد و محمد صحی از تهران؛ ایمان بیک‌زاده، رضا اسدزاده و دانیال ذاکری از اصفهان؛ محمدحسن سیاری و مرتضی عابدی از مرکزی؛ محسن طلوعی از اردبیل؛ میلاد خردمند و سامان بلاغی از فارس؛ محمد محمدنژاد از قم؛ حسن عبدی از خراسان رضوی؛ عبدالجلیل ترنجیک از گلستان و وحید سعادتپور از مازندران ۱۸ ورزشکار دعوت شده به مرحله دوم اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر هستند که تمرینات خود را زیر نظر محمد دستیار، سرمربی تیم ملی انجام خواهند داد.

هم‌چنین مازیار میرعظیمی نیز به عنوان مربی، حسن علیپور به عنوان کمک مربی، یاسر گیلکی به عنوان مربی بدنساز و محمدصادق پسندیده به عنوان سرپرست در این اردو حضور دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج