بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال شرایط این تیم را مناسب توصیف می کند و امیدوار است آبی‌پوشان تهرانی در هفته چهارم سایپا را شکست بدهند.

به گزارش خبرگزاری موج بهتاش فریبا مدیرفنی استقلال شرایط این تیم را مناسب توصیف می کند و امیدوار است آبی‌پوشان تهرانی در هفته چهارم سایپا را شکست بدهند.
وی گفت: ما شرایط خوبی داریم و تمرینات منظمی را پشت سر می گذاریم. بچه ها فیلم بازی قبلی برابر تراکتور را دیدند و همچنین قرار است فیلم بازی های سایپا را آنالیز کنیم تا آنها از حریف این هفته ما شناخت کامل را به دست بیاورند.

فریبا گفت: افتخاری به بازیکنان قول داد که به زودی پیش قسط ا ول قراردادها را پرداخت کند و طبیعتا بازیکنان هم روحیه بالایی دارند. خوشبختانه آنها تا الان چیزی نگفتند و مردانگی به خرج دادند حتی آقای افتخاری هم از بازیکنان تشکر کرد. به هر حال مشکلات مالی وجود دارد ولی باشگاه درصدد است تا آنها را برطرف کند.
وی در باره بازی با سایپا اینگونه توضیح داد: بازی سختی خواهیم داشت چون سایپا تیم چغر و دونده ای است که در یک سوم رو به جلو شرایط خوبی دارند. آنها وینگرهای سرعتی و دونده دارند و کار آسانی در پیش نخواهیم داشت. از طرفی علی دایی هم روی نیمکت آنها حضور دارد و او در روحیه دادن به شاگردانش بسیار کارکشته است. ظاهرا قرار است بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود که البته کیفیت زمین مسابقه مناسب نیست ولی امیدوارم بتوانیم این بازی را ببریم.
 
 
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج