تیم‌ملی تکواندو کشورمان که از تیرماه تمرینات خود را برای حضور در مرحله نخست گرندپری ۲۰۱۷ در مرکز جهانی تکواندو آغاز کرده است، بامداد فردا (سه‌شنبه) عازم "مسکو" روسیه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله نخست مسابقات گرندپری (G4) در سال 2017 با حضور تکواندوکاران برتر جهان در 4 وزن المپیکی زنان و مردان از روز جمعه (13 مردادماه) به مدت 3 روز در شهر "مسکو" روسیه برگزار خواهد شد که تیم‌ملی کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها با ترکیب 3 نفره خود، بامداد فردا (سه شنبه) به این کشور سفر می کند.

آرمین هادی پور و محمد کاظمی (وزن 58- کیلوگرم) و ابوالفضل یعقوبی (وزن 68- کیلوگرم) ملی پوشان کشورمان هستند که در این رقابت‌ها به مصاف حریفانشان می روند.

در این رویداد مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی در کنار تیم حضور دارد.

همچنین حمیدرضا هادیان (وزن 58- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن 63- کیلوگرم)، امیرحسین ساسان (وزن 80- کیلوگرم) و سجاد مردانی (وزن 87+ کیلوگرم) که خود را برای حضور در نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در آسیا آماده می کنند تمرینات خود را زیر نظر "هادی افشار" (مربی) پیگیری کرده و روز چهارشنبه (18 مردادماه) راهی "تاشکند" ازبکستان می شوند.

محمد کاظمی و ابوالفضل یعقوبی نیز پس حضور در مسابقات گرندپری به منظور شرکت در این رویداد به همراه کادرفنی عازم ازبکستان می شوند.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج