آخرین مرحله اردوی آسیایی تیم ملی کاراته بانوان از امروز (دوشنبه) در مجموعه شهید کبکانیان تهران آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بانوان ملی پوش کاراته، پس از پایان سومین مرحله اردوی تیم ملی که به میزبانی شیراز انجام شد، با پشت سر گذاشتن استراحتی کوتاه مدت، از امروز (دوشنبه) چهارمین و آخرین مرحله اردوی تیم ملی را آغاز کردند.

این اردو که تا زمان اعزام ملی پوشان به مسابقات قهرمانی آسیایی قزاقستان برپا است، در مجموعه شهید کبکانیان تهران و با حضور ۱۲ کاراته‌کا پیگیری می‌شود.

ترکیب تیم ملی بانوان کاراته کشورمان در رده سنی بزرگسالان و در کومیته انفرادی متشکل از نسرین دوستی در وزن ۵۰- کیلوگرم، فاطمه چالاکی در ۵۵- کیلوگرم، رزیتا علیپور در ۶۱- کیلوگرم، مبینا کاویانی در ۶۸- کیلوگرم و محدثه آقایی در وزن ۶۸+ کیلوگرم است و در کومیته تیمی حمیده عباسعلی و دلارام دوستی همراه با علیپور و آقایی رو در روی رقیبان آسیایی قرار می‌گیرند.

هم‌چنین سارا بهمن‌یار در وزن ۵۰- کیلوگرم، آویشن باقری در ۵۵- کیلوگرم، فاطمه طرازپور در ۶۱- کیلوگرم، شقایق واحدی در ۶۸- کیلوگرم و شبنم واحدی در ۶۸+ کیلوگرم، اعضای تیم ملی کشورمان در رده سنی امید هستند.

شانزدهمین دوره پیکارهای کاراته نوجوانان، جوانان و امیدها قهرمانی آسیا و چهاردهمین دوره رقابت‌های کاراته بزرگسالان قهرمانی آسیا در حالی از ۲۱ تیرماه در آستانه قزاقستان آغاز می‌شود که ملی‌پوشان امید و بزرگسال کشورمان تحت هدایت لیلا بهرامی، پگاه زنگنه و سمانه خوش‌قدم به روی تاتامی آوردگاه قاره کهن خواهند رفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج