مدافع پرتغالی کهکشانی‌ها با تأکید بر نماندنش در رئال مادرید، دلیل وداع سردش با کهکشانی‌ها و سرمربی آنها را توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری موج، کمتر از 48 ساعت پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، په‌په چیزهایی درباره این تیم گفت که شاید به مذاق هوادارانش خوش نیاید.

او که پیش از این هم گفته می‌شد در پایان فصل 17-2016 به دوران 10 ساله حضورش در سانتیاگو برنابئو خاتمه می‌دهد، شنبه شب برای آخرین بار کهکشانی‌ها را همراهی کرد اما بدون آنکه مراسم خاصی برای وداعش ترتیب داده شود از آنها جدا شد.

په‌په 34 ساله درباره اینکه چرا اینگونه از رئال مادرید جدا شد به رادیو کادنا کوپه اسپانیا گفت: قصد ندارم کسی را مقصر جلوه دهم. کاری که زیدان با رئال مادرید انجام داد تماشایی است اما بعضی چیزها هست که نمی‌توانم درک کنم. من با زیدان و رئال مادرید خداحافظی نکردم چون آنها قبل از آنکه خودم مطلع شوم، می‌دانستند که من از این تیم خواهم رفت.

په‌په که سال 2007 با قراردادی 25.5 میلیون پوندی از پورتو به رئال مادرید پیوست و تاکنون 334 بازی برای کهکشانی‌ها انجام داده است، درباره اینکه چرا برای ماندن در جمع سفیدپوشان مادرید با مدیران باشگاه به توافق نرسید، تأکید کرد: کاملاً مشخص است که من به کارم در رئال مادرید ادامه نخواهم داد. یک دوره تمام شده است و از الان به بعد، دوره‌ای دیگر آغاز خواهد شد. پیشنهادهای بیشتری به من شده است که از انگلیس هم بوده است. من می‌‌خواستم قراردادم دو ساله تمدید شود اما باشگاه حاضر نشد. آنها فقط می‌خواستند یک سال قراردادم را تمدید کنند پس با این شرایط کاملاً طبیعی است که من به کارم با این تیم ادامه نخواهم داد. برای مذاکره راه‌هایی وجود دارد اما رئال مادرید در این زمینه درست عمل نکرد. این همان چیزی بود که مرا ناراحت کرد و به همین دلیل دیگر نمی‌خواهم اینجا بمانم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج