هافبک رم بر این عقیده است که آنها شانسی برای قهرمانی در لیگ ایتالیا ندارند چون تیم آماده‌ای چون یوونتوس در صدر قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسکای اسپورت، بعد از پیروزی رم برابر یوونتوس در لیگ فوتبال ایتالیا، اختلاف این تیم با صدر جدول به عدد چهار رسید. این در حالی است که تنها دو هفته تا پایان لیگ ایتالیا زمان باقی است.

الساندرو فلورنزی درباره شانس قهرمانی رم در این فصل گفت: به قهرمانی فکر نمی‌کنیم و از حضور در رده دوم جدول خوشحالیم. تیم آماده‌ای چون یوونتوس در صدر جدول قرار دارد. به همین خاطر ما کاری به عملکرد آنها نداریم و فقط به این فکر می‌کنیم فصل را با نایب قهرمانی به پایان برسانیم. کوچک‌ترین لغزشی داشته باشیم، ناپولی جای ما را خواهد گرفت. پس باید خیلی هوشیار باشیم.

او در پایان صحبت‌هایش گفت: تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم این هفته روند بردمان را حفظ کنیم. پیروزی برابر یوونتوس اعتماد به نفس ما را بالا برد. امیدوار هستیم بار دیگر بتوانیم به برتری برسیم.

هفته سی و هفتم لیگ ایتالیا یکشنبه به صورت همزمان با برگزاری ۱۰ بازی ادامه خواهد یافت که در حساس‌ترین بازی، یوونتوس در خانه در حالی پذیرای کروتونه است که در صورت برد برابر این تیم قهرمانی خودش را قطعی خواهد کرد. رم نیز در خانه کیه‌وو به میدان خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج