هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا

تیم‌های کاشیما آنتلرژ ژاپن، موانگتانگ یونایتد تایلند، اوراوای ژاپن و شانگهای SIPG چین به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، امروز (چهارشنبه) 4 بازی پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به صورت همزمان برگزار شد. در گروه E تیم‌های کاشیما آنتلرژ ژاپن و موانگتانگ یونایتد تایلند به مصاف هم رفتند که تیم ژاپنی به برتری 2 بر یک دست یافت. تیم بریزبین استرالیا نیز شکست 3 بر 2 برابر اولسان هیوندایی کره‌جنوبی را پذیرا شد.

تیم‌های کاشیما آنتلرژ ژاپن و موانگتانگ یونایتد تایلند به ترتیب با امتیازهای 12 و 11 از گروه E  به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. تیم‌های 7 و 4 امتیازی اولسان هیوندایی کره‌جنوبی و بریزبین استرالیا نیز در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.

امروز 2 بازی گروه F نیز برگزار شد که تیم اف‌سی سئول کره‌جنوبی با یک گل اوراوای ژاپن را شکست داد و وسترن سیدنی استرالیا نیز با نتیجه 3 بر 2 از سد شانگهای SIPG چین گذشت. از این گروه تیم‌های اوراوای ژاپن و شانگهای SIPG چین با امتیاز مشابه 12 به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. تیم‌های 6 امتیازی اف‌سی سئول کره‌جنوبی و وسترن سیدنی استرالیا نیز رتبه‌های سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها