دو نشریه ورزش معروف ایالت کاتالونیای اسپانیا از برنامه‌های این باشگاه در تابستان امسال خبر داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، در حالی که ابهام در آینده آندرس اینیستا در باشگاه بارسلونا بیشتر شده است و او گفته است که فعلاً نمی‌خواهد به این موضوع فکر کند، نشریه موندودپورتیوو گزارش کرده است که برنامه باشگاه تمدید یک ساله قرارداد کاپیتان کاتالان‌ها است. اینیستا اخیراً گفته است که ترجیح می‌دهد تا پایان فصل جاری صبر و سپس برای آینده‌اش تصمیم‌گیری کند.

پیش از این هم اخباری درباره برنامه اینیستا برای آینده‌اش در بارسلونا منتشر شده بود مبنی براینکه او با بارسلونا قراردادی یک ساله می‌بندد که امکان تمدید آن برای سال دوم هم وجود خواهد داشت. برخی نشریات دیگر هم از پیشنهاد باشگاه به هافبک ملی‌پوش 32 ساله‌اش برای ماندن در این باشگاه پس از آویزان کردن کفش‌هایش و قبول یک نقش در آکادمی لاماسیا که خودش محصول آن است، خبر داده بودند.

در همین حال دیگر نشریه ورزشی چاپ کاتالونیا، اسپورت خبر خوشحال کننده دیگری به هواداران بارسلونا نوشته و مدعی شده است که آبی‌و‌اناری‌ها امسال به صورت جدی برای خرید فیلیپه کوتینیو از لیورپول دست به کار می‌شوند و کوتینیو خودش هم برای رفتن پیوستن به بارسایی‌ها چندان بی‌میل نیست. هم‌تیمی شدن با هموطنش نیمار و یار قدیمی‌اش در لیورپول یعنی لوئیس سوارس دو عاملی است که شانس بارسلونا برای خرید هافبک هجومی با استعداد لیورپول را افزایش می‌دهد علاوه بر این کوتینیو به واسطه دوران بازیگری‌اش در اسپانیول با جو و محیط شهر بارسلونا آشنا است و این هم می‌تواند انگیزه او را برای بازگشت به این شهر مضاعف کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج