هفته اول لیگ کشتی باشگاه‌های کشور فردا (سه شنبه) با برگزاری دو دیدار در شهرهای تهران و ساری آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، ترکیب تیم های شرکت کننده در این دو مسابقه به شرح زیر است:

دیدار تیم های کشتی فرنگی، بیمه رازی تهران و مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر (میزبان سالن شهدای هفتم تیر تهران- ساعت 18)

 

تیم کشتی فرنگی بیمه رازی:

59 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا

66 کیلوگرم: امین سوری

71 کیلوگرم: امیر عالی محمودی

75 کیلوگرم: محمد رستمی

80 کیلوگرم: کیوان رضایی

85 کیلوگرم: مجتبی کریم فر

98 کیلوگرم: امیرحسین حسینی

130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی

 

سرمربی: حسن رنگرز

مربیان: فرشاد علیزاده – محسن سوریان

سرپرست: کیومرث محرابی

 

تیم کشتی فرنگی مرحوم خواجه وندی نوشهر:

59 کیلوگرم: کیانوش غضنفریان

66 کیلوگرم: پوریا سلیمی

71 کیلوگرم: افشین اسلامی

75 کیلوگرم: جمال اسلامی

80 کیلوگرم: مهدی محمدزاده

85 کیلوگرم: مهدی بالی

98 کیلوگرم: امیرحسین میری

130 کیلوگرم: امیرمحمد حاجی پور

ذخیره: سجاد ایمان طلب (66 کیلوگرم) – مسیح اسلامی (85 کیلوگرم)

سرمربی: مجید رمضانی

مربیان: بهمن رهبر- محمد فدائی

سرپرست: غلامرضا خزائی

 

ناظر فدراسیون: هادی حبیبی

نماینده هیأت کشتی استان تهران: رضا غلامی

سرپرست فنی: بهروز رضا پور (هرمزگان)

داورن:

درجه یک: هژار عباسی (کردستان) مهدی بشیرزاده (خوزستان) درجه دو: موسی بابایی (مازندران) درجه سه: عبدالرحیم فاتحی (اصفهان)

 

 

دیدار تیم های کشتی آزاد ستارگان ساری و پاس رستم کلا (میزبان ساری – سالن سید رسول حسینی- ساعت 18)

 

تیم کشتی آزد ستارگان ساری:

57 کیلوگرم: مصطفی دامادی

61 کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور

65 کیلوگرم: علی اصغر جبلی

70 کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده

74 کیلوگرم: امید حسن تبار

86 کیلوگرم: محمد علی تبار

97 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان

125 کیلوگرم: جعفر شمس ناتری

سرمربی: علی دمیرکلاهی

مربی: محسن دلیری

سرپرست: مرتضی قربانی

 

تیم کشتی آزاد پاس رستم کلا:

57 کیلوگرم: حمید خلیلی

61 کیلوگرم: دانیال حجتی

65 کیلوگرم: مهران شیخی

70 کیلوگرم: مهرشاد اکبری

74 کیلوگرم: حسین الیاسی

86 کیلوگرم: محمد قلی پور

97 کیلوگرم: مصطفی صادق زاده

125 کیلوگرم: محسن سیر

ذخیره: علیرضا حاتمی (57 کیلوگرم) شهاب خباز (65 کیلوگرم)

سرمربی: نادر ناظری

سرپرست: جواد نجفی

 

ناظر فدراسیون و سرپرست مسابقات: عبداله فتوحی

نماینده هیأت کشتی استان مازندران: غلامرضا نوری زاده

سرپرست فنی: کامران سلطانی زاده (تهران)

داوران:

درجه یک: داود خوش منظر (تهران) مرتضی زورمند (البرز) درجه دو: مهدی شیخ فخرالدینی (کرمان) درجه سه: حمید دریکوندی (تهران)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج