مدافع بارسلونا یک بار دیگر به باشگاه رئال مادرید کنایه زد.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از اسپورت کاتالونیا، بارسلونا توانست شنبه شب در هفته‌ بیست و پنجم لالیگا با سه گل اسپانیول را شکست بدهد و پیروز داربی کاتالونیا شود.

جرارد پیکه پس از این پیروزی گفت‌: می‌توان در همه ورزشگاه‌ها امتیاز از دست داد و حتی در ورزشگاه مالاگا... رئال مادرید می‌تواند در آخرین دیدارش در زمین حریف امتیاز از دست بدهد.

مدافع بارسلونا افزود: بازی‌هایی کمی باقی‌ مانده است تا پایان تلاش خواهیم کرد. اکنون همه چیز در لالیگا برابر است. مادرید یک بازی کمتر دارد اما آنها برنامه فشرده‌تری دارند. بازی این تیم برابر والنسیا را تماشا نکردم تنها کاری که باید انجام بدهیم، کسب پیروزی است. آنها می‌توانند در همه ورزشگاه‌ها امتیاز از دست بدهند.

این بازیکن اسپانیایی در ادامه‌ اظهار کرد: بازی در کورنیا (ورزشگاه اسپانیول) مرا سرگرم می‌کند. اینجا ورزشگاهی است که بیش از همه دوست دارم. البته از بازی در سانتیاگوبرنابئو نیز لذت می‌برم (پیکه به پیروزی سه بر دو تیمش برابر مادرید در برنابئو اشاره کرد).

پیکه درباره سوت‌های اعتراض آمیز هم گفت‌: هیچ احساسی نسبت به این موضوع ندارم. بارها هواداران این‌چنین از من انتقاد کردند. این اتفاق بازهم رخ می‌دهد. سوت‌های اعتراض آمیز در من اثری ندارد. افراد کمی این کار را انجام دادند. بیشتر هواداران اسپانیول باادب هستند.

مدافع اسپانیایی در ادامه‌ به برتری بارسلونا در داربی کاتالونیا اشاره کرد و افزود: نتیجه‌ سه بر صفر نشان می‌دهد که کاملا برتر از حریف بودیم. باید در همه بازی‌ها پیروز شویم و امیدوار باشیم مادرید امتیاز از دست بدهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج