در حالی که تنها دو روز دیگر به مصاف تیم‌های فوتبال اتلتیکو و رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده است، یکی دیگر از بازیکنان روخی بلانکو مصدوم شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بحران مصدومیت اتلتیکو مادرید با افزایش شمار بازیکنان این تیم که در فصل جاری آسیب دیده‌اند، تشدید شد. به گزارش مارکا خوسه خیمنس، دفاع راست روخی بلانکو در بازی شب گذشته (شنبه) تیمش برابر لاس‌پالماس از ناحیه عضله نزدیک کننده (آدوکتور) مصدوم شده‌ است و به این ترتیب تعداد بازیکنان اتلتیکو که در این فصل مصدوم شده‌اند، به 18 نفر افزایش پیدا کرد. در حقیقت در این فصل تنها 5 بازیکن از لیست 23 نفره بازیکنان اتلتیکو مادرید از مصدومیت در امان بوده‌اند که این پنج نفر عبارتند از، آنتوان گریزمان، کوکه، استفان ساویچ، توماس پارتی و آنخل کورئا.

با اینکه بعید به نظر می‌رسد خیمنس بتواند تیمش را برابر رئال مادرید در بازی خارج از خانه مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا که سه‌شنبه برگزار می‌شود، همراهی کند اما هنوز خبر قطعی درباره شدت مصدومیت و مدت خانه‌نشینی او منتشر نشده است.

خوسه خیمنس گزینه‌ای بود که دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید برای پر کردن جای خالی خوانفران مصدوم در ترکیب تیمش قرار داده بود. این در حالی است که دیگر مدافع اتلتیکو مادرید، سیمه ورسالیکو هم در بازی شنبه شب این تیم مصدوم شد و احتمالاً او هم از حضور در دربی مادرید باز خواهد ماند.

یانیک کاراسکو، خوانفران و دیه‌گو گودین دیگر بازیکنانی هستند که در فهرست مصدومان اتلتیکومادرید قرار دارند و خانه‌نشینی آنها گزینه‌های سیمئونه را برای سفر به خانه رئال محدود کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج