تیم فوتبال یوونتوس در دیدار رفت خود برابر بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا به بردی پرگل رسید تا گام بلندی برای حضور در مرحله نیمه نهایی این مسابقات بردارد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال یوونتوس و بارسلونا دیدار رفت خود در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را سه شنبه شب برگزار کردند که در پایان تیم یوونتوس با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد.

در نیمه نخست این بازی تیم یوونتوس از دو موقعیتی که ایجاد کرده بود توسط دیبالا 2 بر صفر پیش افتاد. ستاره آرژانتینی با ضربات پای چپ خود در دقایق 7 و 22 دروازه ترشتگن را گشود. در دقیقه 31 نیز لیونل مسی موفق به گلزنی شد ولی داور خطای او را اعلام کرد. در این نیمه یک بار بوفون با واکنشی استثنایی ضربه اینیستا را دفع کرد.

در نیمه دوم هم تیم یوونتوس روی هر حمله خود تا آستانه گلزنی پیش رفت و در دقیقه 55 با ضربه سر کیه‌لینی به گل سوم رسید. بارسلونا در دقیقه 69 یک موقعیت عالی را توسط سوارز از دست داد. یک بار هم کیه لینی درون محوطه جریمه با دست توپ را دفع کرد ولی داور پنالتی نگرفت تا آبی اناریها شکست سنگین دیگری را متحمل شوند.

بارسلونا در مرحله قبل نیز در زمین پاریسن ژرمن 4 گل دریافت کرده بود و این بار هم در زمین یوونتوس تحقیر شد. این تیم شنبه شب نیز در زمین مالاگا نتیجه را 2 بر صفر واگذار کرده بود.

بعید است یوونتوس با خط دفاع مستحکم خود در نوکمپ مثل پاریسن ژرمن شکست سنگینی را متحمل شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج