سرمربی تیم ملی جوانان که برای شرکت در مراسم قرعه کشی جام جهانی زیر 20 سال به کره جنوبی سفر کرده بود بعد از حضور در مراسم قرعه کشی و شرکت در کارگاه های آموزشی راهی آلمان شد تا در اردوی تیم ملی جوانان حاضر شود.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج، امیر حسین پیروانی بعد از حضور در کمپ نشستی را با شاگردان خود برگزار کرد و ضمن تشریح اتفاقات کره جنوبی خطاب به شاگردانش ، گفت‌: « اگر چه حریفان ما حریفان سختی هستند. به این دلیل که پرتغال همواره در جام جهانی جوانان مطرح بوده و قهرمان هم شده، زامبیا قهرمان جام ملت های آفریقا است و کاستاریکا هم در دوره پیشین شگفتی ساز بوده است، اما ما باید تلاش کنیم از گروه خود صعود کنیم و شرط صعود خودباوری است. » سرمربی تیم‌ ‌ملی جوانان هم چنین به این نکته اشاره کرد ;i در کره جنوبی صحبت هایی با تیم سنگال برای سفر به تهران و انجام دو بازی دوستانه داشته است. هر چند او انجام سه بازی دوستانه در کمپ توندر و برگزاری دو بازی دوستانه در تهران را برای تیم‌ ‌ملی جوانان کافی نمی داند، اما بر این باور است این بازی‌ها می‌تواند تیم‌ ‌ملی جوانان را به هماهنگی های لازم برای حضور شایسته در بازی های کره جنوبی برساند.

پیروانی به طور جدی از شاگردانش خواست در روزهای پیش رو اهمیت حضور در جام جهانی و هم چنین فرصتی که در اختیار آنها قرار گرفته را بیشتر درک کنند و با احساس مسئولیت بیشتری به کار ادامه‌ دهند. امیر حسین پیروانی در این زمینه به شاگردانش، خاطر نشان کرد: " وقتی تیم‌ ‌ملی جوانان تشکیل شد تنها رضا کرملاچعب در لیگ برتر بازی می‌کرد، اما الان خوشبختانه بیشتر شما در لیگ برتر و دسته اول بازی می‌کنید یا حق تان این است که در ترکیب تیم هایتان قرار بگیرید. از این روز به تیم‌ ‌ملی جوانان مدیون هستید و باید با همه توان در کره جنوبی برای تیم‌ ‌ملی بازی کنید تا ادای دین کنید.»

سرمربی تیم‌ ‌ملی جوانان با اشاره به این که در روزهای آتی حریفان ایران در جام جهانی به طور کامل رصد خواهند شد و گروه آنالیز فیلم ها را در اختیار ما قرار خواهند داد، خاطر نشان کرد: « استراتژی که کادر فنی تیم ملی جوانان برای جام جهانی طراحی کرده دست کم صعود از مرحله گروهی است. ما باید با این باور در بازی ها حاضر شویم و تلاش کنیم.»

تیم‌ ‌ملی جوانان در اولین بازی دوستانه خود روز دوشنبه به مصاف تیم دسته اولی کولدینگ دانمارک می رود و روز یک شنبه این تیم تمرین سبکی انجام می‌دهد تا برای بازی فردا آماده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج