موج

آنالیز فنی حریفان استقلال در گروه A از هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

به نظر نمی‌رسد استقلال در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا در تهران مقابل نماینده ازبکستان کار دشواری در پیش داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید این رقابت‌ها شب گذشته در 2 گروه پیگیری شد و در گروه A این رقابت‌ها تیم‌های میزبان یعنی استقلال و لوکوموتیو تاشکند مقابل حریفانشان به برتری رسیدند تا هر 4 تیم حاضر در این گروه در پایان هفته دوم 3 امتیازی شوند هرچند که استقلالی‌ها به خاطر مناقشه ایران و عربستان در عمان از التعاون میزبانی کردند.

یک پیروزی راحت دیگر در انتظار شاگردان منصوریان/فقط 2 حمله از لوکوموتیو و 2 گل! + فیلم

استقلال در هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید 23 اسفندماه امسال در تهران از لوکوموتیو میزبانی کند و این در حالی است که نگاهی به فیلم دیدار شب گذشته حریف هفته سوم استقلال مقابل الاهلی امارات به خوبی گویای آن است که شاگردان منصوریان در هفته سوم رقابت‌ها نیز کار دشواری برای کسب یک پیروزی خانگی ندارند.

لوکوموتیو در هفته اول رقابت‌ها در خانه التعاون هیچ حرفی برای گفتن نداشت و در نهایت با یک گل از حریفش شکست خورد. در هفته دوم نیز و طبق مشاهده فیلم دیدار لوکوموتیو و الاهلی امارات، شاگردان میکلایف در خانه فقط دو حمله جدی را ترتیب دادند که این حملات به گل تبدیل شده و در ادامه این الاهلی بود که توپ و میدان را در اختیار داشته و چندین حمله را هم ترتیب داد که با بدشانسی این توپ‌ها تبدیل به گل نشد.

الاهلی در این دیدار حتی احمد خلیل، مرد اول خود را به خاطر مصدومیت در اختیار نداشت و آساموا ژیان نیز در دقیقه 25 به خاطر مصدومیت زمین را ترک کرد.

در این دیدار دیوب یک بار در دقیقه 32 برای الاهلی گلزنی کرد که به نظر می‌رسید داور به اشتباه این گل را نپذیرفته و در دقایق پایانی نیز سعید جاسم صالح یک موقعیت عجیب را با زدن توپ به تیرک دروازه از دست داد.

در این دیدار لوکوموتیو در ثانیه 16 و روی غافلگیری مدافعان تیم اماراتی توسط کوتی‌بایف با نفوذ از چپ و ضربه سر به گل رسید.

در ادامه نیمه اول الاهلی چندین موقعیت خوب گلزنی را از دست داد. البته از قدرت تهاجمی این تیم با بیرون رفتن ژیان کاسته شد ولی لوکوموتیو به همان یک گل در نیمه اول قناعت کرده و این نتیجه را حفظ کرد. در این نیمه تیم تاشکندی چند حمله نصفه و نیمه را ترتیب داد که این حملات با شوت‌های ضعیف بازیکنان این تیم همراه شد.

نکته قابل توجه اینکه دیوب، بازیکنی که هر دو گل تیمش در دیدار با استقلال را به ثمر رساند در این دیدار یکی از کم‌کارترین بازیکنان میدان بود.

یک پیروزی راحت دیگر در انتظار شاگردان منصوریان/فقط 2 حمله از لوکوموتیو و 2 گل! + فیلم

در نیمه دوم و در همان دقایق آغازین روی اشتباه مرگبار سالمین خمیس و نفوذ بیکمائف، یک بار دیگر لوکوموتیو به گل رسید. هرچند که این نیمه تا دقیقه 80 بدون حادثه خاصی سپری شد.

در دقایق پایانی این الاهلی بود که یک بار دیگر فشار حملاتش را بیشتر کرد و چندین فرصت دیگر را روی بازیسازی ریبریو به وجود آورد که این فرصت‌ها نیز از دست رفت تا در نهایت هر 3 امتیاز این دیدار به تیم ازبکستانی برسد.

قیمت گران‌ترین بازیکنان لوکوموتیو به شرح زیر است:

نستروف (دروازه‌بان) 850 هزار یورو

سردار میرزایف (هافبک) 700 هزار یورو

کاخا ماخارادزه (هافبک گرجستانی) 600 هزار یورو

بیکمائف (هافبک) 600 هزار یورو

ماشاریپوف (هافبک چپ) 450 هزار یورو

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها