مهاجم ایرانی قبل از بازی در داربی یونان درباره وضعیت خود و تیمش با شبکه یونانی به گفت‌وگو پرداخت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از نووا اسپورت، کریم انصاری فرد بعد از اتمام قراردادش با پانیونیوس، تصمیم گرفت در نقل‌ و انتقالات زمستانی به باشگاه المپیاکوس بپیوندد تا حضور در تیم صدرنشین فوتبال یونان را تجربه کند. 

تیم انصاری فرد روز یکشنبه باید در داربی فوتبال یونان برابر آ .ا. ک آتن یونان به میدان برود.  کریم انصاری فرد درباره داربی یونان و شرایط خود و تیمش، گفت‌:  بعد از بازی در لیگ اروپا زمان خیلی کمی برای ریکاوری داشتیم. ولی تمام بازیکنان ما مصمم هستند و انگیزه بسیار زیادی دارند تا بتوانند در این بازی خودشان را نشان دهند. می‌خواهیم این داربی را ببریم. ما قدیمی‌ترین و بهترین تیم یونان هستیم و باید همیشه در تمامی داربی‌ها پیروز شویم. خوشبختانه تیم از شرایط خوبی بهره می‌برد و ما برای کسب برد به میدان خواهیم رفت.

او در ادامه ‌اضافه کرد: من زمانی که در پانیونیوس بودم چنین بازی‌هایی را تجربه کردم. من به تیم پانیونیوس احترام می گذارم،  ولی باید بگویم که مطمئنا تجربه بازی در  المپیاکوس با پانیونیوس فرق می‌کند. باید تاکید کنم که هیچ بهانه‌ای برای این دیدار نداریم.

مهاجم ایرانی در پاسخ به این سوال که انتظار دارد در این بازی به میدان برود یا خیر؟ گفت‌: من آماده هستم هر تصمیمی که مربی بگیرد به آن احترام می‌گذارم. چه یک ‌دقیقه و چه 90 ‌دقیقه در ترکیب بازی کنم سعی می‌کنم بهترین بازی خودم را به نمایش بگذارم. مشکلی در این زمینه  ندارم و می‌توانم به تیمم کمک کنم. می دانم که برای هواداران این بازی تا چه اندازه مهم است. آنها حمایت خیلی خوبی از ما می‌کنند و دوست دارند تیم شان در این بازی‌ها برنده شود.

انصاری فرد در ادامه‌ گفت‌وگو خود همچنین درباره سازگاری‌اش با تیم  المپیاکوس در مدتی که به این تیم پیوسته است، گفت‌: طبیعی است هر بازیکنی که تیمش را عوض می‌کند به زمان نیاز دارد تا بتواند با تیم جدید خود سازگار شود اما چیزی که به من بیشتر کمک می‌کند که خیلی راحت‌تر و  سریع‌تر با تیم جدیدم سازگار شوم این است که بیش از یک و نیم سال است که در فوتبال یونان بازی می‌کنم و به همین خاطر جو فوتبال این کشور را می شناسم. این را هم باید بگویم که تمام بازیکنان  المپیاکوس رفتار خوبی با من داشتند و خیلی به من کمک کردند تا بتوانم خیلی زود در تیم جا بیافتم و به همین خاطر از آنها تشکر می‌کنم.

مهاجم گلزن ایرانی در پایان و در پاسخ به این سوال که چه برداشتی از تیم  المپیاکوس بعد از پیوستن به این تیم داشته است، گفت‌: المپیاکوس نه تنها در یونان،‌ بلکه یکی از قدیمی‌ترین و بهترین تیم‌های اروپایی است. خیلی خوشحال هستم که در این باشگاه حضور دارم. نمی دانم بعد از پایان قراردادم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، ولی امیدوارم که بهترین ها برای تیمم رقم بخورد. همچنین امیدوارم در لیگ اروپا به مرحله بعد راه یابیم. تمام بازیکنان با نهایت توانشان برای این تیم بازی می‌کنند تا در پایان فصل به قهرمانی دست یابیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج