موج
کدخبر : ۳۷۸۶۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378692

مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی استان همدان:

مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی استان همدان با بیان اینکه روابط عمومی قادرند در ارتقای وضعیت کیفی یک سازمان دارای نقش برجسته ای باشند و همینطور با افزایش شناخت از تهدیدها و فرصت های سازمان موجبات رشد و پیشرفت آن را رقم زنند، گفت: روابط عمومی ها طلایه دار پیشرفت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، علیرضا روانبخش، مدیر روابط عمومی نمایشگاه های بین المللی استان همدان به بهانه روز روابط عمومی و ارتباطات با اشاره به اینکه روابط عمومی ها طلایه دار رونق یک سازمان محسوب می شوند، خاطرنشان کرد: هر یک از نهاد ها و دستگاه های موجود در سطح جامعه در راستای رشد و ارتقای وضعیت خود، دل در گرو تغییر دارند و این امر می تواند به صورت فردی برای هر شخص ممکن شود و به بیانی دیگر در حصول دستیابی به پیشرفت نیاز به تغییر یک ضرورت محسوب می شود و روابط عمومی ها در سازمان های مختلف جلودار این تغییر برای شکوفایی هستند.

روابط عمومی ها برای ایجاد تغییراتی که منجربه ارتقای وضعیت سازمان شود یکی از امکان هایی که می توانند درنظرگیرند افزایش شناخت در تعامل با نگرش های عمومی حاکم یا افکار عمومی است که می تواند  پیرو تحقق این موضوع نقاط قوت و ضعف یک سازمان یا تهدید و فرصت های آن رنگی از منظر سنجش افکار عمومی یافته است که بسیار پیشبرنده است. البته افزایش شناخت می باید مبتنی بر روش های علمی و پژوهشی باشد.

قدرمسلم روابط عمومی که منفعل است و تنها شرح وظایف خود را در موضوعات دم دستی یا تبلیغات خلاصه می کند نمی تواند دارای نقشی تحول آفرین و تغییر دهنده شرایط برای سازمان باشد.

در دنیای امروزکه  با سرعتی چشمگیر ساکنان زمین را در کشورهای مختلف مورد هجمه اطلاعاتی و داده های مختلف قرار می دهد بدون تردید روابط عمومی هایی که در پی بهبود وضعیت دستگاه های خود در ارتباط با مردم یا افکار عمومی هستند در مقام عاملیت بر می آیند و اسباب لازم را در واحد خود جهت تحقق تغییری سازنده به وجود می آورند.

روابط عمومی ها به عنوان واسط بین دستگاه و مردم برای به وجود آوردن تغییری علمی و کاهش فاصله بین سازمان و شهروندان باید داده های بدست آمده را به مدیران ارشد سازمان ارائه کند تا آن ها بتوانند تصمیم های لازم را اخذ کنند.

موضوع دیگر که روابط عمومی دربرقراری یک ارتباط موثر با شهروندان باید مورد توجه قرار دهد تا بتواند تغییرایجاد شده را استمرار بخشد بهره از تحلیل ها یا محتواهای متناسب با تغییرات ایجاد شده برای دستیابی به موفقیت و پیشرفت یا حفظ آن است.

پس یک واحد روابط عمومی موثرو سازنده در راستای ایجاد تغییر و طی کردن مدارج پیشرفت برای سازمان خود، همواره در پی استفاده از راه های دیگری است که بتواند روند پیشرفت را همچنان فعال و پویا نگاه دارد و در این حوزه دارای نقشی فعال و اثر گذار است.

روابط عمومی که در پی ایفای نقشی سازنده در سازمان یا نهاد خود است به صورت مستمر در پی افزایش شناخت  نسبت به امور محیطی سازمان به صورت درون سازمانی  و در ارتباط با شهروندان یا مردم در قالب برون سازمانی، برمی آید و با ارائه داده ها با مدیران ارشد زمینه توسعه بیشترو نتایجی مطلوب را برای سازمان پدید می آورند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها