موج

برگزیده نخست حفظ 5 جز دانشجویی جشنواره قرآن و عترت در گفتگو با موج

برگزیده نخست حفظ 5 جز جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه با قرآن می توان به آرامش دست پیدا کرد، از مرور مفاهیم قرآنی با برگزاری جشنواره های قرآنی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به میزبانی همدان برگزار شد؛ با برگزیدگان  این جشنواره که در سه رده کارکنان، اساتید و دانشجویان، بودند به گفتگو نشستیم؛

علیزاده قرآن

علیزاده، برگزیده نخست حفظ 5 جز جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفتگو با موج با اشاره به اینکه در رشته حفظ 5 جز از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رده دانشجویی جشنواره شرکت کرده است، مطرح کرد: در این دوره از جشنواره قرآن و عترت توانستم رتبه نخست را کسب کنم.

علیزاده با بیان اینکه در رده کارکنان در جشنواره قرآنی شرکت کرده است، گفت: در جشنواره ها و مسابقات قرآنی شرکت می کنم تا بهانه ای باشد برای برقراری ارتباط مستمر با مفاهیم قرآن و مرور آن ها و کاربست آن  در زندگی فردی و اجتماعی ام.

وی با اشاره به اینکه حفظ قرآن را از 3 سالگی شروع کرده است و این اقدام با وقفه همراه بوده است، در توصیه ای به جوانان گفت: برای اینکه بتوانند در زندگی خود به آرامش برسند، در این مسیر گام بردارند و همراه در اعتلای آن کوشا باشند.

برگزیده نخست حفظ 5 جز با اشاره به حضور جوانان در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، یادآور شد: می توان در مسابقات و جشنواره های قرآنی شرکت کرد، بدون آنکه لطمه ای به پیشرفت تحصیلی شان وارد شود.

قرآنی 16

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها