مصطفی آزاد‌بخت در ستاد اربعین استان همدان؛

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان با اشاره به اینکه برخی در سازمان ها در ارائه خدمات اربعین کم کاری دارند، گفت: آن ها را فراموش نمی کنیم و از امروز دبیرخانه ستادیک نفر را برای گزارش‌دهی و مستندسازی اقدامات تعیین کند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی آزاد‌بخت، معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان در ستاد اربعین استان همدان با اشاره به اینکه استقرار موکب‌ها در ایام اربعین در مکان‌های مناسب و به دور از خطر باشد گفت: کمیته‌ها گزارش عملکردهای  خود را ارسال کنند که اگر به موقع و مناسب جمع‌آوری و انعکاس شود جزو استان‌های برتر شناخته خواهیم شد.

 

کسانی که در سازمان ها در ارائه خدمات اربعین کم کاری دارند را فراموش نمی کنیم

معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه دبیرخانه ستاد از امروز یک نفر را برای گزارش‌دهی و مستندسازی اقدامات تعیین کند گفت: برخی در سازمان‌ها در ارائه خدمات کم‌کاری دارند که امکان ندارد آنها را به فراموشی بسپاریم.

وی تاکید کرد: مدیرانی که روحیه جهادی ندارند و در خدمات‌دهی‌به زائران در اربعین همکاری نداشته باشند در ارزیابی ذکر می‌شود و برخورد لازم را نیز خواهیم داشت.

آزادبخت خطاب به مدیران گفت: در این ایام ستاد مرکزی هر تکلیفی را بر دستگاه‌ها محول کرده موظف به انجام هستید.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در استان صورت گرفته اما باید مکتوب شود و اطلاع‌رسانی نیز حائز اهمیت است افزود: هر مسوولی برای اربعین کار انجام دهد بازخواست نمی‌شود و اجازه نمی‌دهیم بازخواست کنند.

معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری همدان با بیان اینکه اصحاب رسانه نقش ویژه‌ای در اطلاع‌رسانی دارند و در تمام صحنه‌ها حضور دارند خواستار انعکاس به موقع خدمات استان در ایام اربعین شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها